Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kasa fiskalna dla dentysty-jaką wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kasa fiskalna dla dentysty-jaką wybrać?

    Pracuję w rejestracji kliniki dentystycznej i poszukuje informacji i dobrego modelu kasy fiskalnej. Zupełnie się na tym nie znam, czy moglibyście mi coś polecić? Już zostały tylko 2 miesiące. A ja przyznam się, że nie miała wcześniej do czynienia z kasą fiskalna, wiec zależy mi na tym, aby była prosta w obsłudze i niewielkich rozmiarów?

  • #2
    U mnie w gabinecie już od jakiegoś czasu mam kasę Szafir i ją polecam, szczególnie, że jest prosta, też wcześniej nie pracowałam "na kasie" a tej sie od razu nauczyłam, zresztą instrukcja jest bardzo jasna. Jak coś to poczytaj opinie w necie.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Manga Zobacz posta
      U mnie w gabinecie już od jakiegoś czasu mam kasę Szafir i ją polecam, szczególnie, że jest prosta, też wcześniej nie pracowałam "na kasie" a tej sie od razu nauczyłam, zresztą instrukcja jest bardzo jasna. Jak coś to poczytaj opinie w necie.
      Dokładnie tak ja również polecam kasę Szafir, prosta przejrzysta i nic się z nią nie dzieje a mam ją już jakiś czas.

      Komentarz


      • #4
        Ja polecam zajrzeć na stronę Farimex i poczytać o ich produktach. Kasy Farimexu cieszą się dobrą opinią wśród ich użytkowników, nie psują się i są relatywnie niedrogie np. Farex Rubin (jestem jej użytkownikiem). Pamiętaj, że przy zakupie pierwszego urządzenia fiskalnego możesz uzyskać 90% zwrotu z US (nie więcej niż 700 zł).

        Komentarz


        • #5
          zakup odpowiedniej kasy fiskalnej to istotna sprawa, najlepiej kupić ją w salonie, który głównie się w tym trudni - osobiście mogę polecić profesjonalną sieć sprzedaży jestem w pełni usatysfakcjonowana z zakupu oraz wdzięczna za fachową poradę

          Komentarz


          • #6
            Proste i tanie kasy fiskalne w sklepie internetowym

            Polecam duży wybór prostych w obsłudze i tanich kas fiskalnych w sklepie internetowym Skontaktowałem się z nimi i dobrali dla mnie odpowiednią kasę Do naszych zastosowań w gabinecie nie potrzeba nic skomplikowanego Ich oferta obejmuje kasy stacjonarne i przenośne wielu producentów także jest w czym wybierać.

            Komentarz


            • #7
              kasa fiskalna

              Polecam kasy fiskalne z kopią elektroniczną.
              Niby z 100zł wiecej kosztują ale to się zwróci szybko bo nie trzeba 2 rolek łądować. Ja kupiłam kasę w sklepie internetowym Panowie serwisanci są konkretni i nie skasowali za fiskalizacje kasy w innych firmach trzeba płacić od 100 do 200zł.

              Komentarz


              • #8
                w Warszawie na Grochowskiej jest fajny sklep z takim sprzętem - . I według mnie najlepsza jest taka z kopią elektroniczną - wygodna w użyciu. Zresztą jak pójdziesz do tego sklepu to oni ci coś doradzą

                Komentarz


                • #9
                  Kasa fiskalna to podstawa. Jednak jest jeszcze jedno urządzenie w zasadzie niezbędne, w tych gabinetach gdzie klienci sami płacą za leczenie. Terminal płatniczy bo o nim mowa, to już tzw "must have" w gabinecie. Zwłaszcza w dużych miastach, choć powoli staje się to normą też i w mniejszych miejscowościach.

                  Polecam usługi:

                  Oferta dla gabinetów z całej Polski.

                  Komentarz


                  • #10
                    W myśl nowego projektu wszyscy lekarze i dentyści bez względu na obrót będą musieli posiadać kasę fiskalną. Ja swoją kupiłem na .
                    Innova Presto to mój typ. Mała, prosta w obsłudze i ładnie się prezentuje w gabinecie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Od tego roku każdy będzie musiał wystawiać paragony. Takie zarządzenie tak więc już się przed tym nie ucieknie.
                      Sama polecam przywiązywać bardzo dużą uwagę do serwisu kasy fiskalnej. Ważne jest aby sprzęt był regularnie serwisowany. To nie jest zwykłe urządzenie rtv, wszystko musi być szybko realizowane.
                      Zamawiałam jakiś czas temu kasę tutaj:

                      Możecie sobie poczytać o ich ofercie dla lekarzy. Dobra firma z Olsztyna. Przyjechali do mnie, wszystko zamontowali. W każdym momencie można również do nich zadzwonić ponieważ razem z zakupem kasy dostaje się poradnictwo techniczne.

                      Komentarz


                      • #12
                        Myślę, że raczej jakiejś super skomplikowanej kasy mieć nie trzeba, bo w końcu nie ma setek różnych rekordów do nabijania na kasę, a wszystko jak zrobi się raz to powinno wystarczyć na długo długo

                        Komentarz


                        • #13
                          Kasa fiskalna to podstawa, warto zainwestować bo to w końcu ma liczyć nasze pieniądze sam polecam kasy ze sklepu , zamawiam tam sprzęt od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Miła obsługa i szybka wysyłka

                          Komentarz


                          • #14
                            kasa fiskalna

                            Ja posiadam kasę fiskalną z firmy Fiscash i jestem z niej bardzo zadowolona. Jets prosta w obsłudze i w dodatku nie zajmuje miejsca, więc mogłam postawić ją na biurku

                            Komentarz


                            • #15
                              Cenię sobie kasy z Są solidnie wykonane i można naprawdę na niektórych modelach zaoszczędzić. Warto rzucić okiem. Można też poradzić się na infolinii.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X