Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z krwawiącym dziąsłem.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z krwawiącym dziąsłem.

    Witam. Mam problem już od dłuższego czasu z krwawiącym dziąsłem. Po wizycie u Pani stomatolog dowiedzialam sie ze trzeba sciagnac kamien i bedzie wszystko dobrze. Jestem już po sciagnieciu kamienia od 3 tygodni i w tym czasie mi nie krwawilo a od wczoraj krwawienie znowu sie pojawilo. Czego moze byc tego przyczyna ? dodam ze krwawienie pojawia sie nagle np. przy ogladaniu tv. przy szczotkowaniu bardzo krwawi. Od Pani stomatolog dowiedzialam sie ze mam mocno szczotkowac zęby a szczegolnie w tym miejscu przy dziąśle żeby cala krew wyplynela i zeby dziasla doszly do siebie ( bo mam nabrzmiale) czy waszym zdaniem to dobry pomysl ??

  • #2
    Moim zdaniem powinnaś raczej delikatnie je traktowac. Zmienic szczoteczkę na miękką i paste przeznaczona do nadwrażliwych zebow.

    Komentarz


    • #3
      Słuchaj specjalisty, myślę że osoba z tytułem lekarza wie, co robi. A jeśli się okaże, że dziąsła dalej bolą i krwawią, po prostu zmień specjalistę

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie, słuchaj się specjalisty, a wszystko na pewno skończy się dobrze

        Komentarz


        • #5
          a co z tym problemem jest

          ___________________________

          Komentarz


          • #6
            Całkiem możliwe, że nie pozostanie nic innego jak po prostu wybrać się do lekarza. Godny polecenia może być na przykład ten

            Komentarz


            • #7
              To na pewno jest bardzo duży problem. Tylko że w tym kraju taki problem ma bardzo dużo osób.Jestem o to pewny

              ._________________________________________________ ___


              Komentarz


              • #8
                Krwawienie to nie jest tylko problem kamienia. Wystarczy, że masz słabe dziąsła i będą one notorycznie krwawić. Na początek sprawdź czy twoja szczoteczka nie jest zbyt twarda, jeśli tak, to wymień ją na tę z miękkim włosiem.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Natalia91 Zobacz posta
                  Witam. Mam problem już od dłuższego czasu z krwawiącym dziąsłem. Po wizycie u Pani stomatolog dowiedzialam sie ze trzeba sciagnac kamien i bedzie wszystko dobrze. Jestem już po sciagnieciu kamienia od 3 tygodni i w tym czasie mi nie krwawilo a od wczoraj krwawienie znowu sie pojawilo. Czego moze byc tego przyczyna ? dodam ze krwawienie pojawia sie nagle np. przy ogladaniu tv. przy szczotkowaniu bardzo krwawi. Od Pani stomatolog dowiedzialam sie ze mam mocno szczotkowac zęby a szczegolnie w tym miejscu przy dziąśle żeby cala krew wyplynela i zeby dziasla doszly do siebie ( bo mam nabrzmiale) czy waszym zdaniem to dobry pomysl ??
                  Szczerze porada Pani stomatolog brzmi conajmniej dziwnie moim zdaniem. W trakcie ciąży moje dziąsła zrobiły się bardzo wrażliwe i zdarzały się częste krwawienia. Wymieniłam szczoteczkę na taką, która posiada miękkie włosie i zaczęłam używać płynu Listerin jako dodatkowo ochrona. Dopiero teraz mogę powiedzieć, że mam Na pewno nie szczotkowałabym ich na siłę. Przecież to je jeszcze bardziej podrażnia. Pamiętam, że używanie szczoteczki nie należało do rzeczy przyjemnych.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X