Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

prosze o rade !!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • prosze o rade !!!

    witam!!!!! mam pytanie do kogos kto sie zna na temacie a mianowicie chodzi o to ze 3 lata temu wstawialem sobie jedynke na gorze porcelanowa i lekarz powiedzial mi ze mam 5 lat gwarancji na nia. jakies 5 miesiecy temu odkleila mi sie wiec poszedlem do tego gabinetu gdzie robilem tego zeba i jakis inny lekarz przykleil mi go ale powiedzial mi ze mam przyjsc na kontrole ale ja nie moglem ze wzgledu spraw osobistych. 3 tygodnie temu znowu odkleil mi sie ten zab i zadzwonilem do lekarza ale powiedzial mi ze ten zab bedzie kosztowal mnie teraz 500zl :/ wiec mam pytanie czy ten lekarz ma prawo brac odemnie jakiekolwiek pieniadze jezeli tego zeba mam jeszcze na gwarancji??(denysta wiedzial doskonale o tym ze mam przesunieta linie zebowa jedynek ale stwierzil ze nic sie z tym zebem nie bedzie dzialo)bardzoo prosze o rade i z gory dziekuje

  • #2
    Wydaję mi się, ze nie ma prawa ponownie Pana skasować. Tak jak Pan napisał gwarancja jest 5 lat - sam lekarz tak powiedział. Więc trzeba tam iśc i zapytac dlaczego ma Pan płacic i co on ma zamiar robić?!

    Komentarz

    Pracuję...
    X