Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Witam :-) piszcie i pytajcie ;-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam :-) piszcie i pytajcie ;-)

    Witam wszystkich serdecznie, jeśli macie jakieś pytania do na każde postaram się odpowiedzieć, bo widać że nikt nikomu na tej stronie nie odpowiada na żadne pytania, ja postanowiłam to zmienić. Pytajcie o wszystko :-) pytania o NFZ z działu stomatologia też postaram się odpowiedzieć... ;-)

  • #2
    Ok, ja mam pytanie. To forum jest przeznaczone dla dentystów czy dla pacjentów?

    Komentarz


    • #3
      I dla dentystów i dla pacjentów... Dla wszystkich chyba :-)

      Komentarz


      • #4
        Ten link, pod wypowiedzią powyżej super gabinet i mikroskop... To najlepsze co może być... Uwielbiam endodoncję, to najlepsza rzecz jaka może być i jeszcze uwielbiam tych ludzi co nie leczą zębów i później taka buzia jak u chomika :-) Gdybym była lekarzem (może kiedyś jeszcze będę) to tylko by mnie ta kanałówka interesowała i ekstrakcje też :-)

        Komentarz


        • #5
          to prosze pomoż mi

          --------------------------------------------------------------------------------

          Przepraszam jaką ja mam wadę? Co do ortodonty chodzę to każdy mi mówi coś innego :/

          Miałem takie opinie:
          - nie mam wady
          - cofnięta broda o 1milimetr max może 2, i mówił ze jakbym nie miał podbródka wykstrzałconego tzn tej chrząstki, zaciekawiłem się tym tematem ( ale już osobiscie) i wyczytałem na temat retrogenii, moze mnie własnie ten problem dotyczy?



          Mam bardzo wielką prośbę o napisanie mi:
          1. Jaką ja mam wadę
          2. W jaki sposób leczyć
          3. O ile mam cofniętą brodę( lub jej brak), o ile milimetrów? O ile można to stwierdzić Bo są różne wypełniacze do skorygowania cofniętej brody itp.



          Bardzo ale to Bardzo dziękuje i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT FORUMOWICZOM I FACHOWCOM
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            Jak już Ci wcześniej pisałam nie znam się akurat na tym... musisz w końcu wybrać takiego lekarza który będzie wiedział o co chodzi. Nigdy nie uczestniczę przy takich zabiegach ortodontycznych, nawet sama nie wiem jaki ja mam zgryz, ale mam krzywe zęby, po świętach mam wizytę pierwszą. Pozdrawiam :-) Wesołych Świąt i nie denerwuj się możliwe że zajrzy tutaj jakiś lekarz i Ci w końcu doradzi. :-)

            Komentarz


            • #7
              pomocy !

              mam problem.. bolał mnie ząb, brałam tabletki i troszke pomoglo polozylam sie spac i w stałam ze spuchnieta twarza ;/ jak moge to szybko usunac? o 13.00 mam warsztaty i musze na nich byc a taka sie nie pokaze ;(((

              Komentarz


              • #8
                Bolał ząb to tzreba było iśc do lekarza, Teraz juz na wszystko za późno. Żadnych "domowych" sposobów na usunięcie opuchlizny nie ma!! Trzeba iśc do lekarza w poniedziałek, lekarz zaleci antybiotyk, a później trzeba zgłosic sie do extrakcji tego zęba (czyli do wyrwania). Teraz jesteś załamana a nie pomyslałas o tym żeby wcześniej iść do lekarza? Jeśli ząb boli to nie ustąpi ból!! Wszystko było by okey gdybyś chodziła co pół roku do lekarza na kontrole i takiej sytuacji by nie było! POZDR.

                Komentarz


                • #9
                  tak , myslalam o wizycie u dentysty ale zawsze brakowalo czzasu.. a w piatek zaden lekarz nie chcial mnie przyjac, bo kolejki ;/

                  Komentarz


                  • #10
                    No niestety za błędy trzaba płacic, wtakim wypadku trzeba było isc prywatnie.

                    Komentarz


                    • #11
                      mam pytanie do jakiegokolwiek dentysty albo wy mi pomozcie jesli wiecie, a wiec mam problem z dalnym srodkowym zebe chyba to jedynka a mianowicie problem jest taki ze zab poprostu mi sie skrzywil tzn przekrecil w bardzo krotkim czasie , co mam z tym poradzic poniewaz ten problem jest tylko wlasnie z tym jebnym zebem! pomozcie!1 pozdro

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X