Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak dbać o skrzynię biegów?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak dbać o skrzynię biegów?

    Cześć, przyznam szczerze, że czasami niechcący szarpię za skrzynię biegów i bardzo martwię się z tego powodu, ponieważ może się zepsuć za jakiś czas. Szukam jakiś s, aby to zatrzymać. Ktoś cos poleci? Tak wiem, że podstawowym krokiem powinno być przede wszystkim delikatne używanie skrzyni biegów, ale cóż poradzić....

  • #2
    Nie wiem czy to wymaga jakiegoś szczególnego dbania, to jedna z najczęściej używanych części w samochodzie, więc normalne, że się zużywa.

    Komentarz


    • #3
      Ja niestety nie jestem ekspertem w eksploatacji aut, dlatego też obecnie szukam czegoś ciekawego dla siebie. Pomyślałam, że może warto postawić na takie autko . Cena nie jest tutaj jakaś zaporowa, a do tego rocznik fajny. Jednak trochę obawiam się diesli, ale czy słusznie?

      Komentarz


      • #4
        my charades 5spd manual gearbox is leaking from the point furthest from the engine.

        i want to open it up and seal it properly. gears do not stick while driving but the diff makes a little whining sound.. gearshifts are smooth.. but daily theres a puddle of oil under the car.

        any one know a geabox expert in karachi? also where to buy the correct sealant?? loctite can be found where in karachi? or any other sealant?

        Komentarz


        • #5
          ja tak mysle ze mozna po prostu nie szarpać i w ten oto sposob skrzynia dłużej pozyje

          Komentarz

          Pracuję...
          X