Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak dbać o skrzynię biegów?

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Jak dbać o skrzynię biegów?

  Cześć, przyznam szczerze, że czasami niechcący szarpię za skrzynię biegów i bardzo martwię się z tego powodu, ponieważ może się zepsuć za jakiś czas. Szukam jakiś [URL=https://www.magazynvip.pl/5-najbardziej-skutecznych-praktyk-ktore-uchronia-skrzynie-biegow]skutecznych nawyków[/url]s, aby to zatrzymać. Ktoś cos poleci? Tak wiem, że podstawowym krokiem powinno być przede wszystkim delikatne używanie skrzyni biegów, ale cóż poradzić....

 • #2
  Nie wiem czy to wymaga jakiegoś szczególnego dbania, to jedna z najczęściej używanych części w samochodzie, więc normalne, że się zużywa.
  [url=https://www.domenalis.com.pl/]strona[/url]

  Komentarz


  • #3
   Ja niestety nie jestem ekspertem w eksploatacji aut, dlatego też obecnie szukam czegoś ciekawego dla siebie. Pomyślałam, że może warto postawić na takie autko [URL]https://gratka.pl/motoryzacja/skoda-fabia-ii-ambition-plus-1-6tdi-cr-75km-salon-pl-fv23-1wl-gwarancja/ob/12224143[/URL] . Cena nie jest tutaj jakaś zaporowa, a do tego rocznik fajny. Jednak trochę obawiam się diesli, ale czy słusznie?

   Komentarz


   • #4
    my charades 5spd manual gearbox is leaking from the point furthest from the engine.

    i want to open it up and seal it properly. gears do not stick while driving but the diff makes a little whining sound.. gearshifts are smooth.. but daily theres a puddle of oil under the car.

    any one know a geabox expert in karachi? also where to buy the correct sealant?? loctite can be found where in karachi? or any other sealant?
    [url=https://ladiesshop.pk/]Ladiesshop[/url] make for all size and models waterproof [url=https://ladiesshop.pk/product-category/washing-machine-cover/]washing machine cover[/url].

    Komentarz


    • #5
     ja tak mysle ze mozna po prostu nie szarpać i w ten oto sposob skrzynia dłużej pozyje

     Komentarz

     Pracuję...
     X