Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Markowe okulary

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Markowe okulary

    Ostatnio znalazłam super . Jest taki wybór że nie mam pojęcia na który model się zdecydować! Doradźcie!

  • #2
    Super opcje nam tutaj podałeś. Na pewno jest w czym wybierać.

    Komentarz


    • #3
      Wiadomo że fajna opcja. Niektórzy też stawiają na alternatywę czyli na soczewki. Soczewki kontaktowe potrafią być bardzo wygodne, jak wiecie jakie wybierać Tu propozycje Dailies Total Multifocal od na pewno będą dobrym rozwiązaniem Są to wysokiej jakości soczewki komfortowe dla oczu. Za zakup dwóch opakowań otrzymacie w gratisie prezent.

      Komentarz


      • #4
        Z chęcią sobie zerknę, bo lato coraz bliżej. Musze w końcu rozejrzeć się za fajnymi okularami.

        Komentarz


        • #5
          Bardzo fajnie się składa, bo lato coraz bliżej, więc trzeba się zaopatrzyć w jakieś dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne.

          Komentarz


          • #6
            Ja już okulary słoneczne mam - z filtrem UV i antyrefleksem. Teraz jestem na etapie zaopatrywania się w . Do tego wygodne buty, kapelusz i mozna na wakacje

            Komentarz


            • #7
              Ja co roku kupuje nowe okular przeciwsłoneczne. Ważne jest aby miały dobry filtr.







              Komentarz


              • #8
                Z miłą chęcią sobie zajrzę, bo szukam właśnie fajnych okularów.

                Komentarz


                • #9
                  Może zainteresujecie się również laserową korekcją wzroku? Dzięki niej nie będziecie musieli nosić ani soczewek ani też okularów Tu klinika może wam pomóc z takimi problemami. Również u nich odpowiednio dopasujecie soczewki kontaktowe do waszej wady

                  Komentarz


                  • #10
                    Dla mnie ważniejsze od marki, jest samo działanie okularów, czy są dobrze wykonane i czy dobrze w nich wygladam.

                    Komentarz


                    • #11
                      Świetnie, że polecacie sprawdzone przez Was produkty.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Olla84 Zobacz posta
                        Dla mnie ważniejsze od marki, jest samo działanie okularów, czy są dobrze wykonane i czy dobrze w nich wygladam.
                        Myślę podobnie i dlatego wybrałem markę Polarzone. Dobrze wykonane okulary z polaryzacją za nie duże pieniądze. Kupiłem je na .
                        Załączone pliki
                        Ostatnio edytowany przez marcelx; 04.10.2019, 12:19.

                        Komentarz


                        • #13
                          Marka moim zdaniem godna uwagi - wokularach.pl/okulary-przeciwsloneczne-rayban
                          Ale wcale nie chodzi o to, że jest bardzo znana. Kluczowe jest moim zdaniem to, że ich okulary mają bardzo dobre parametry. To nie są standardowe, proste okulary, które tylko wydają się być przeciwsłoneczne. Zresztą, moim zdaniem lepiej takie okulary kupić raz i mieć rozwiązanie na lata, niż wciąż kombinować z poszukiwaniem kolejnych. Przynajmniej tak mi się wydaje.

                          Komentarz


                          • #14
                            Też właśnie chciałam sobie kupić Raybany

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X