Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokąd na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Moim marzeniem jest zwiedzić Australię, ale na razie są to tylko plany. Póki co jednak w przyszłe wakacje wybieram się zwiedzić Węgry

    Komentarz


    • #47
      Węgry to nie Australia, ale ciekawie będzie na pewno Poza tym w Australii strasznie dużo owadów i innych mało przyjemnych zjawisk latająco-pełzających Oczywiście nie zniechęcam, bo sam bym z wielką ochotą tam się wybrał, ale najważniejsze jest to, żeby podróżować. Choćby do sąsiedniego miasta

      Komentarz


      • #48
        Widzę, że wszyscy tutaj marudzą na polskie morze, a ja osobiście chyba z sentymentu nie wyobrażam sobie wakacji gdzies indziej. Ostatnio upodobałem sobie Pomorze Zachodnie. Jeśli chodzi o noclegi Ustronie Morskie mają świetny pensjonat - - bardzo dbają o to, żeby się dużo działo, ciężko się nudzić chociażby ze względu na jakieś wydarzenia towarzyszące, które się dzieją praktycznie cały czas.

        Komentarz


        • #49
          Może jakaś egzotyka? Kuba to piękny kraj. Byliście kiedykolwiek? Jeśli nie to warto się wybrać. Przy okazji można pomyśleć o wyczarterowaniu jachtu. Widziałam całkiem dobrą ofertę na stronie firmy Globtourist: . Poczytajcie, może takie wakacje przypadną Wam do gustu.

          Komentarz


          • #50
            My wybieramy się w tym roku na Chorwację do miejscowości Makarska. Byliśmy tam 2 lata temu, bardzo się nam podobało i postanowiliśmy pojechać jeszcze raz

            Komentarz


            • #51
              Ten rok należeć będzie do Doliny Baryczy i spływów kajakowych. Razem z rodziną zamierzamy przepłynąć 120 kilometrów. Na nocleg wybraliśmy domek letniskowy w Gruszeczce

              Komentarz


              • #52
                Według mnie świetne są takie Wydaje mi się, że nic się z nimi nie może równać

                Komentarz


                • #53
                  Ja na wakacje zostaję w Polsce i jadę najpierw na Mazury do domku letniskowego. Potem mam zamiar wybrać się również w góry.

                  Komentarz


                  • #54
                    Zamieszczone przez egotrom Zobacz posta
                    Jak w Polsce to dla mnie tylko góry, jeżdżę tam od małego, a jeszcze wszystkich pasm nie przeszłam, co jest poniekąd moim celem.
                    Ogólnie lubię spędzać czas wolny aktywnie, bo to dobre dla mojego zdrowia i samopoczucia, a często takie samotne wyprawy dodatkowo hartują.
                    Zgadzam się w 100% Dla mnie też nie ma lepszych wakacji niż wyjazd w góry. Do tej pory jeździłam głównie w Tatry, ale w tym roku wybieram się na wakacje do Gruzji i planuję wejść na Kazbek Już nie mogę się doczekać urlopu!

                    Komentarz


                    • #55
                      A co sądzicie o urlopie na jednej z greckich wysp, może akurat na Zakynthos ? Bo słyszałem mieszane opinie i chciałbym poznać ich więcej.

                      Komentarz


                      • #56
                        Pól Polski tam spotkasz

                        Komentarz


                        • #57
                          re

                          Ja w tym roku byłam na Mazurach. I było super, ale trafiliśmy też na rewelacyjna pogodę

                          Komentarz


                          • #58
                            Szczawnica jest przepiękną miejscowością, zgadzam się z przedmówcą.

                            Komentarz


                            • #59
                              Ja akurat mieszkam w Szczawnicy, jest u nas cudownie!

                              Komentarz


                              • #60
                                jak dla mnie to dobrym rozwiązaniem jest na przykład wyjazd w góry, do Zakopanego najlepiej

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X