Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokąd na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    widzę że na forum sporo podróżników - pytanko jak ogarniacie jedzenie w podróży? mnie ostatnio kumpel polecił bardzo i właśnie taki mamy plan na jedzenie w podróży.. ale może polecicie coś lepszego? oprócz obiadów na stacjach

    Komentarz


    • #32
      warto dobry prowiant kupic tam gdzie tanio

      Komentarz


      • #33
        Korzystajmy z dobrodziejstw dyskontów

        Może to zabrzmi trochę śmiesznie, ale podróżując po Polsce najlepiej zaopatrywać się w... dyskontach. Jest ich mnóstwo, nawet w małych miastach, zaś wszędzie praktycznie to samo i możemy kupować to, co lubimy. Co więcej nawet w niedzielę znajdziemy tam świeże pieczywo, wędlinę, owoce no i napoje. W długiej podróży chyba nic więcej nie jest potrzebne

        Komentarz


        • #34
          Polecam wybrać się autostopem gdzieś. Podróżując samemu spotykałem ludzi w różnych grupach wiekowych i każdy czuł się przy tym świetnie. A w takim wypadku to i nawet finanse nie przeszkadzają. Tylko i wyłącznie trzeba mieć czas i duży zapas odwagi na sam początek .

          Komentarz


          • #35
            tez slyszalem ze to niesamowita przygoda i warto sie gdzies tak wybrac

            Komentarz


            • #36
              Autostopem w nieznane...

              Owszem, to może być świetna przygoda, ale nie dla każdego... Osoba nieśmiała i nieobyta, nieasertywna i podatna na wpływy może naprawdę źle skończyć, ale nikogo nie chcę straszyć bądź zniechęcać. Już lepiej jeździć komunikacją zbiorową - co prawda drożej, ale może być równie ciekawie, a na pewno bezpieczniej.

              Komentarz


              • #37
                Wydaje mi się, że najlepiej wybrać się w miejsce gdzie się odpowiednio zrelaksujemy, a to czy wolimy się relaksować w miejscu cichym, odludnym czy w miejscowości gdzie "dzieje się" to już zależy od nas.
                Ja biorąc pod uwagę okoliczności i potrzebę wyjazdu z żoną i dziećmi, zawsze wybieram miejsca gdzie są jakieś atrakcje, miejsca do zwiedzania i gdzie są jakieś specjalne wydarzenia, które mogę wyszukać za pomocą tego portalu:
                To ułatwia życie, wszyscy są zadowoleni i mają co opowiadać po wyjeździe

                Komentarz


                • #38
                  komputer

                  Witam serdecznie

                  Komentarz


                  • #39
                    Wakacje to tylko polskie morze, bo u nas chyba jest najbezpieczniej porównaniu z resztą europy.

                    Komentarz


                    • #40
                      Nie popadajmy w panikę

                      Zamieszczone przez Bartoss81 Zobacz posta
                      Wakacje to tylko polskie morze, bo u nas chyba jest najbezpieczniej porównaniu z resztą europy.
                      Nie zamykajmy się we własnych czterech ścianach, bo nie wszędzie w Europie jest niebezpiecznie Polskie morze to oczywiście murowany faworyt dla wielu rodzin, ale może od czasu do czasu warto pokusić się o coś ciekawszego? Wbrew pozorom ceny nie zawsze są dużo wyższe, nie wszędzie jest przecież niebezpiecznie, ale widoki, wspomnienia i fakt, że pojechaliśmy gdzieś dalej - nie do podrobienia

                      Komentarz


                      • #41
                        a co myslicie o wakacjach na Mazurach?

                        Komentarz


                        • #42
                          Na Mazury lub w góry

                          Piękne Mazury, polskie morze oraz góry - murowany faworyt dla wielu rodzin, ale może od czasu do czasu warto pokusić się o coś ciekawszego? Wbrew pozorom ceny nie zawsze są dużo wyższe, ale widoki, wspomnienia i fakt, że pojechaliśmy gdzieś dalej - nie do podrobienia Wakacje co prawda już za nami, ale we wrześniu ofert Last Minute nie zabraknie, a i ceny są niższe.

                          Komentarz


                          • #43
                            ja już myślę gdzie pojechać na sylwestra

                            Komentarz


                            • #44
                              W tym roku byliśmy na wakacjach w . Bardzo fajny wyjazd, zwiedziliśmy Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. W Bułgarii już prawie jest jak w Polsce

                              Komentarz


                              • #45
                                Jak wakacje to oczywiście gdzieś nad wodę. Najlepiej nad jezioro. Morze omijać z daleka, bo roi się zawsze od turystów i wtedy nici z wypoczynku.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X