Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklamujecie się?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Znakomicie! Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością mi się przydadzą

    Komentarz


    • #32
      Strona internetowa i marketing szeptany to chyba wszystko czego potrzeba

      Komentarz


      • #33
        Wydaje mi się, że gadżety w gabinecie dentystycznym nie zostaną odebrane pozytywnie.

        Komentarz


        • #34
          Myślę, że każdy z nas się reklamuje Teraz tylko kwestia tego jak i czy skutecznie. U mnie najlepsze wyniki przynosiła kampania SMS, jednak ostatnio mieliśmy problem z tym, że wiadomości nie dochodziły do klientów. Postanowiłam temu zaradzić i skorzystałam z oferty , dzięki której zyskałam sms monitoring. Teraz wiem, kiedy i dlaczego SMS-y nie dochodzą do klientów i mogę szybko zadziałać!

          Komentarz


          • #35
            No pewnie, że tak. Nie wyobrażam sobie działalności firmy bez marketingu Można o tym przeczytać chociażby na . My korzystamy z usług zewnętrznej firmy, która wykonuje dla nas działania marketingowe.I taka opcja jest dla nas najbardziej korzystna

            Komentarz


            • #36
              Teraz przy ilości gabinetów (chociaż nie tylko, wszystkiego powstaje jak grzybów po deszczu) bez reklamy raczej ciężko zostać zauważonym. Strona internetowa, pozycjonowanie czy reklama w Google Ads to podstawa, nawet taki fan page na FB może dużo przynieść korzyści i pozytywnego wizerunku w Internecie. A później to już tylko zostaje wysoka jakość świadczonych usług żeby klientów zatrzymać u siebie.

              Komentarz


              • #37
                Dobrym sposobem jest powierzenie , które mają w tym doświadczenie i wiedzą, co zrobić, żeby strona się ,,sprzedawała"

                Komentarz


                • #38
                  Obecnie bez reklamy raczej zbyt wiele nie uda się zdziałać. Ja przykładowo od jakiegoś czasu zamawiam upominki dla moich głównych kontrahentów. Najczęściej decyduje się na prezenty z winem w roli głównej. Na stronie: możecie znaleźć spory wybór takiego typu rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i na pewno jeszcze nie jeden raz złożę u nich zamówienie

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X