Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka grecka wyspa na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Polecam Kos . Rodzinna wyspa Hipokratesa .

    Komentarz


    • #32
      Polecam Kretę i przejście Wąwozu Samaria - wspomnienia na całe życie

      Komentarz


      • #33
        A czym latacie do Grecji? Jakie firmy lotnicze wybieracie? A może szukacie przez takie ? W ten sposób faktycznie można znaleźć tańsze bilety.

        Komentarz


        • #34
          W Grecji jeszcze na wakacjach nigdy nie byłem.Uważam że za nie długo na takie fajne wakacje pojadę i będę bardzo zadowolony.

          __________________________________________________ ___

          Komentarz


          • #35
            Cała Grecja jest oszałamiająca ale jest strasznie tłoczno, wiem z doświadczenia. Szczególnie w tych turystycznych częściach kraju. Polecam wybrać się poza sezonem szczególnie, że wakacje w Grecji są tańsze niż urlop w Zakopanem. Wystarczy złapać lot last minute i ogarnąć jakieś tańsze hotele. Bardzo polecam

            Komentarz


            • #36
              Moim zdaniem zdecydowanie Rodos. Jest śliczne i bardzo imprezowe^^

              Komentarz


              • #37
                Niestety nie znam greckich wysp, ale kiedyś zjeździliśmy ze znajomymi całą Grecję kamperem. To były najlepsze wakacje na jakich byłam, nie trzeba było przejmować się rezerwacjami w hotelach, no i nie siedzieliśmy przez tydzień w jednym miejscu, tylko zwiedziliśmy całkiem sporo. Gdyby ktoś był zainteresowany takim rozwiązaniem, to mogę polecić firmę wynajmującą kampery Samochód był w idealnym stanie i obyło się bez żadnych awarii.

                Komentarz


                • #38
                  Kos, Rodos i Zakhyntos są warte zobaczenia

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja byłam dwa lata temu na Zakhyntosie i naprawdę szczerze polecam!

                    Komentarz


                    • #40
                      Teraz każdy jeździ tam na wakacje gdzie lubi.Takie jest moje prywatne zdanie na ten temat.
                      ______________________________________________

                      Komentarz


                      • #41
                        Już długi czas marzę o wakacjach w Grecji, więc Wasze komentarze z pewnością ułatwią mi wybór.

                        Komentarz


                        • #42
                          A musi być koniecznie grecka? Bo ja zdecydowanie polecam zobaczyć kierunek Włochy a dokładnie Sardynię. Tutaj mają naprawdę ciekawe oferty .

                          Komentarz


                          • #43
                            Chyba najbardziej słoneczną wyspą z greckich wysp jest Rodos. Tu możecie liczyć na ponad 300 dni bez deszczu, więc chyba ciężko o złą pogodę w sezonie Opcji jest jednak kilka i myślę, że chyba każda z greckich wysp będzie dobrym wyborem. Może po prostu sprawdźcie sobie gdzie aktualnie będą i tym się kierujcie w wyborze? Też jest to taka opcja. Przez Esky możecie porozglądać się za takimi ofertami, od razu na miejscu załatwicie hotel w promocyjnym pakiecie i będziecie mieli już praktycznie całe wakacje załatwione Nie jest to nic trudnego obecnie.

                            Komentarz


                            • #44
                              Moim zdecydowanym faworytem jest wyspa Kos - skradła moje serce

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X