Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co dentysta powiedziałby dostając taki prezent?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    bez znaczenia kolor jest, a wszelkie gabinety ktore odwiedzalem byly biale
    zawsze lubie chodzic do dentysty nie lubie tylko placic
    ale na to tez jest sposob jezeli akademie medyczna macie w miescie to studenci przyjmuja za 1/3 ceny bo tylko za materialy sie placi

    Komentarz


    • #17
      Link nie działa...
      Jak dla mnie żaden wystrój nie pomoże.

      Zamieszczone przez konikmorski Zobacz posta
      A gdy by tak w gabinetach na suficie był telewizor i leciały w nim kreskówki?
      Kocham kreskówki ale w gabinecie stomatologicznym nawet one w moim przypadku nie zdałyby egzaminu;/
      Aczkolwiek ciekawy pomysł
      Ostatnio edytowany przez gumiska; 12.08.2013, 13:48.

      Komentarz


      • #18
        Wystrój zdecydowanie powinien być ciepły, uspokajający i kojący - w końcu wiele osób kojarzy dentystę z chłodnym, nieprzyjemnym miejscem, więc dobrze jest odwracać tą tendencje jak tylko się da. Nie trzeba przecież przechodzić specjalnego z architektury wnętrz, żeby domyślić się, że ciepłe kolory wzbudzą lepsze skojarzenia i samopoczucie u pacjenta.

        Komentarz


        • #19
          Film nie działa ale jak chodzi o prezenty to moim zdaniem najlepsze są zegarki.
          Ostatnio edytowany przez milenka; 06.01.2014, 09:17.

          Komentarz


          • #20
            I tak niemało płaczę przy wizycie i żeby jeszcze zegarek dawać ?

            Komentarz


            • #21
              Gabinet dentystyczny powinien mieć wystrój przyjazny dla pacjentów.
              Ostatnio edytowany przez Jula; 29.08.2013, 09:23.

              Komentarz


              • #22
                Z pewnością. Tyczy się to zresztą wszystkich klinik przyjmujących pacjentów.

                Komentarz


                • #23
                  Przyjazny wystrój pomaga i to nie tylko dzieciom. Poza tym sama osoba sentysty również może budzić nasze zaufanie, lub wzbudzać strach.

                  Komentarz


                  • #24
                    Chyba by mnie irytowalo jakby mi wiercili w zebie a tu mi kojot ze strusiem sie gonia...

                    Komentarz


                    • #25
                      Lepiej żeby w nie zwisała z sufitu żadna rzecz. Nie wiem, co powinno na nim być, jak mi wiercą dziurę w zębie. Chyba nic by mnie nie uspokoiło;p

                      Komentarz


                      • #26
                        A zastanawialiście się może w jaki sposób rozreklamować swój gabinet? Może dobrym pomysłem byłyby takie ulotki: które można by rozdać ludziom? Moim zdaniem fajna metoda promocji i co najważniejsze nie wymaga dużych kosztów ...

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X