Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wystrój przedpokoju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wystrój przedpokoju

    Hejka! Jak macie wykończone swoje przedpokoje? Macie zastosowane jakieś unikalne rozwiązania? Co na ścianach, jakie meble do tego i dodatki? Mój przedpokój jest bardo duży więc mam pole do popisu. Nie chcę by wyglądał przeciętnie dlatego rozważam zakup płytek ręcznie formowanych , które położyłabym na ściany. Co sądzicie o tym pomyśle?

  • #2
    A co powiesz na to, żeby wzdłuż przedpokoju zawisnęła girlanda świetlna? Wieczorem daje bardzo fajny efekt i mogę Ci to zagwarantować Zobacz sam, jak fajnie to wygląda:

    Komentarz


    • #3
      Pufa to obowiązkowo musi się znaleźć. Niektórzy jeszcze mówią puf i to chyba jest poprawne nazewnictwo ale dla mnie to zawsze będzie pufa Mysle ze rowniez dywan fajnie sie sprawdzi. Poszukajcie fajnych propozycji na stronce Znajdziecie też tam porady typowo dywanowe

      Komentarz


      • #4
        Moim zdaniem przedpokój zawsze powinien bardzo ładnie wyglądać. Jak tak nie jest to są tylko same problemy.

        __________________________________________________ __

        Komentarz


        • #6
          Chociażby ze względu na kwestie praktyczne w przedpokoju nie może zabraknąć szafki na buty, szczególnie jeśli w domu mieszka kilka osób to obuwia może być całkiem sporo. Całkiem ładne szafki na buty w uniwersalnym stylu widziałem na przykład na

          Komentarz


          • #7
            A może taka sprawdzi się także w przedpokoju? Warto to przemyśleć i trochę poeksperymentować. Sama mam na oku tę lawę od dłuższego czasu i na pewno ją zamówię do swojego mieszkania. A wam jak się podoba?

            Komentarz


            • #8
              Zgadzam się z Tobą. Biała ława będzie pasowała idealnie do salonu

              Komentarz


              • #9
                Ława w przepokoju? Really? Jak? Gdzie? U mnie bankowo odpada na tych 9 m2 ledwo mieszcza sie goscie gdy wchodza grupkami. Jedyne na co u nas mozemy sobie pozwolic to cos na styl tej "gardreroby" sciennej z salonów agata

                Komentarz


                • #10
                  Uwielbiam duże lustra w przedpokoju.

                  __

                  Komentarz


                  • #11
                    Ze względu że jest mały to dominuje tam minimalistyczny styl.

                    __

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X