Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kosmetyki naturalne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Kosmetyki samemu można sobie zrobić. Ja od jakiegoś czasu to praktykuję.

    Komentarz


    • #32
      Kosmetyki naturalne to naprawdę dobry wybór, jednak nie zawsze doprowadzą one skórę do dobrej kondycji... Ja mam problem z trądzikiem i obecnie zastanawiam się nad opcją jaka podsuwana jest na stronie . Porównywane są tam leki bez recepty i z tego co przeczytałam, to może okazać się to naprawdę pomocne. Co sądzicie?

      Komentarz


      • #33
        Na pewno lepiej stosować naturalne niż tę szkodliwą chemię.

        Komentarz


        • #34
          Ktoś z was stosował może kosmetyki marki Dermedic? To są raczej dermokosmetyki. Słyszałam o nich sporo dobrych opinii, nawet udało mi się je znaleźć w aptece internetowej w bardzo przystępnych cenach i zastanawiam się nad zakupem tej serii Angio

          Komentarz


          • #35
            Dobrze jest sprawdzać skład każdego kosmetyku.


            Komentarz


            • #36
              Takie kosmetyki są najlepsze dla skóry, bez konserwantów, sztucznych barwników, parabenów. Sama natura. Od razu zapach inny ma ten kosmetyk, krótszą trwałość ale coś za coś, ja je bardzo lubię i często po takie sięgam. Wiem, że czasami jest problem z dostępnością, w mniejszych miastach ogólnie znaleźć ciężko. Ale jest internet i tą formę zakupów polecam, na wiele ciekawych produktów tego typu na szybko znalazłam. Te z Babuszki Agafii moja Pani dermatolog mi polecała.

              Komentarz


              • #37
                Oczywiście, ze najlepsze są kosmetyki naturalne Nawet do tatuażu stosuje kosmetyki naturalne bez parabenów Tattoo Butter Loveink

                Komentarz


                • #38
                  Ostatnio moja dziewczyna znalazła stronę internetową na której jest bardzo dużo informacji na temat makijażu.Moim zdaniem każda kobieta która chce ładnie wyglądać powinna wejść na tą stronę internetową.

                  Komentarz


                  • #39
                    Mi ostatnio przyjaciółka kupiła bardzo dobre kosmetyki z sklepu internetowego . Z tych kosmetyków byłem po prostu bardzo zadowolony.

                    Komentarz


                    • #40
                      Ja od kilku lat jestem weganką i muszę wam powiedzieć, że jedyne jakich używam to właśnie Kupuję je w sklepie Novakosmetyki, ponieważ tak poradziła mi koleżanka i na prawdę jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam i wam spróbować jeśli chcecie zacząć używać takich kosmetyków. Moim zdaniem na prawdę warto!

                      Komentarz


                      • #41
                        U mnie problemem zawsze był trądzik, które nienawidzę. Kosmetyki naturalne okazały się strzałem w dziesiątkę. Wybrałam tabletki jak tutaj: Po paru miesiącach problemu już nie ma.

                        Komentarz


                        • #42
                          Według mnie warto spojrzeć tez na ofertę Mają naprawdę bardzo interesujące propozycje

                          Komentarz


                          • #43
                            a coś wegańskiego?

                            Komentarz


                            • #44
                              jak wegańskie to kosmetyki od raviny są świetne, stosując je mam poczucie, że żadne zwierze nie ucierpiało, no i plus duży za to, ze są naturalne, dla atopowców idealne , spróbujcie sobie musu lnianego, jest naprawdę mega

                              Komentarz


                              • #45
                                Niestety takie kosmetyki są strasznie drogie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X