Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kosmetyki naturalne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kosmetyki naturalne

    Każdy z nas używa kosmetyków zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednak nie wszystkie nam odpowiadają i próbujemy znaleźć najbardziej odpowiednie dla nas. Nie jest to jednak proste, gdyż na rynku jest ich taka ilość, ze nie wiadomo co wybrać. Na rożnych forach internetowych czy sklepach można poczytać opinie osób, jednak każdy z nas ma inną skórą i co innego nam pasuje. Niektórzy lubią łagodne zapachy kwiatowe, inni natomiast mocne piżmowe. Ja osobiście polecam kosmetyki naturalne . Ich receptura oparta jest na delikatnym składnie wypełni naturalnym bez żadnych środków chemicznych. Są one najlepsze dla naszego organizmu i wbrew pozorom maja bardzo dobre właściwości. Coraz więc osób zaczyna jest stosować, gdyż część z nas ma alergie na kremy sprzedawane w zwykłych drogeriach co jest coraz większym problem. Dlatego ja bardzo polecam Wam stosować naturalne kosmetyki pozyskiwane głównie z roślin jak np. kremy czy szampony. Nasz organizm zawsze bardzo dobrze na takie substancje reaguje i go nieświadomie niepodtruwany.

  • #2
    Faktycznie naturalne kosmetyki są o wiele lepsze i skuteczniejsze o tych zwykłych. Ja używam tych od i jestem bardzo z nich zadowolona.

    Komentarz


    • #3
      te naturalne kosmetyki i tak mają konserwanty

      Komentarz


      • #4
        ukrytedrzwii, niestety również tak mi się wydaje

        Komentarz


        • #5
          A moja kobieta oprócz tego, że stosuje naturalne kosmetyki, to jeszcze odżywia się specjalnymi, naturalnymi produktami. Normalnie obłęd! Ale trzeba przyznać, że cerę i figurę to ona ma A ostatnio odkryła i postanowiła, że nauczymy się piec chleb. Oboje. Wyobrażacie sobie? Ja i pieczenie chleba. Świat się kończy!

          Komentarz


          • #6
            Dzięki wielkie za sprawdzone porady Jestem pewien, że mi się one przydadzą Z całą pewnością

            Komentarz


            • #7
              Serio tak uważasz? Według mnie to co napisałeś to bujda na resorach.

              Komentarz


              • #8
                Według mnie nie ma w stu procentach naturalnych kosmetyków.

                _______________________________________________

                Komentarz


                • #9
                  Zgadza się, żyjemy w świecie chemicznym.

                  Komentarz


                  • #10
                    kosmetyki

                    kosmetyki naturalne są fajne i warto je samemu robić, ale jeśli chodzi czasami o problemy jak na przykład worki i cienie pod oczami to już trzeba użyć kremu z prawdziwego zdarzenia jak np kremu Remescar, na mnie on działa rewelacyjnie, zresztą nie tylko na mnie bo moja ciotka tez go używa i jest zadowolona

                    Komentarz


                    • #11
                      Dla mnie dobrą opcją są polskie kosmetyki marki . Można je nabyć między innymi w drogeriach sieci Hebe. Nie są drogie, a zaskakują skutecznością. Ich skład jest dobry, a na to jestem szczególnie wyczulona i nie używam wybranych produktów tylko dlatego, bo mają ładne opakowanie. Moim zdaniem warto je przetestować na sobie.

                      Komentarz


                      • #12
                        Kosmetyki naturalne

                        Konserwanty są po to żeby przedłużyć trwałość produktu, więc wiadomo, że będą w kosmetykach, choć w tych naturalnych są raczej te "lepsze". Bez konserwantu produkt miałby datę przydatności tydzień. Z resztą, konserwanty nie są wcale takie straszne. Warto natomiast wybierać świadomie. Ja ostatnio testuję firmę Vianek (Sylveco), Zakochalam się w żelu do twarzy. Jest to najdelikatniejszy żel jaki miałam, a stosuję retinoidy więc właściwie każdy produkt szczypie mnie w twarz. Tym "Viankiem" zmywam też tusz i zero pieczenia czy coś, mogę myć z otwartymi oczami i nic :P Używa któraś z Was tej firmy? Możecie coś jeszcze polecić?

                        Komentarz


                        • #14
                          Nie rozumiem z czego wynika ta moda i zawziętość na wszystko, co jest naturalne. Mam wrażenie, że póki cera jest młoda, to takie specyfiki owszem mogą działać, ale później jest tylko gorzej. Podejrzewam, że przynajmniej połowo z tych osób, które stosują naturalne kosmetyki, później i tak wybierze się na . Ktoś mi przyzna racje?

                          Komentarz


                          • #15
                            Ja mam alergiczną cerę i nie ukrywam, że kosmetyki naturalne zajmują znaczą część mojej kosmetyczki

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X