Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie hobby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głównie ścianka wspinaczkowa, od lat regularnie się wspinam. Niesamowita zajawka!

    Komentarz


    • ja z dziecmi i ze znajomymi gramy w pilke nozna nawet kupilismy sobie i im z napisami numerami - odjazd pelna profeska super zabawa dla duzych i malych

      Komentarz


      • Mój facet z kolei bawi się w majsterkowanie i zawsze wykorzystuje do tego jakieś dziwne elementy. Ostatnio porprosił mnie o zamówienie - orientujecie się, do czego mogą mu być potrzebne?

        Komentarz


        • Dla mnie pasją jest sport, w każdym wydaniu

          Komentarz


          • Hobby jako klasyka, raz dziennie coś ciepłego i byle do dziesiątego

            Komentarz


            • Ja w wolnym czasie gram z kolegami w bilard

              Komentarz


              • Ja uwielbiam modę! Kocham czytać książki o projektantach i ich historii, obserwować pokazy mody i tworzyć stylizacje (coś takiego, jak dziewczyny ) Kiedyś nawet miałam swojego bloga z ciuchami, ale zabrakło mi czasu na uzupełnianie go.

                Komentarz


                • Ja bardzo lubię oglądać filmy. Lubię też czytać o reżyserach oraz o warunkach, w jaki powstawały filmy. Jestem prawdziwym kinomaniakiem. W wolnym czasie przeglądam też często To taki mój mały sposób na zrelaksowanie się po całym dniu. W życiu trzeba robić, to co się lubi.

                  Komentarz


                  • Moim hobby jest informatyka.Razem z kolegą uczymy się programowania z strony internetowej . Tą stronę internetową dostałem właśnie od tego kolegi.

                    Komentarz


                    • Ja uwielbiam wypoczywać czynnie, zimą najczęściej w górach, rezerwuję nocleg z wyprzedzeniem np tutaj po to aby przez parę dni pośmigać po stokach na nartach.

                      Komentarz


                      • Moim hobby jest wędkarstwo. Nie żartuję. Pasję tą zaszczepił we mnie wujek. To właśnie on po raz pierwszy zabrał mnie nad Śniardwy i to tam złowiłem swojego pierwszego dorsza. Nieźle, co?
                        --------------------------------------------------------------------

                        Komentarz


                        • Całkiem fajne, relaksujące hobby, trzeba przyznać.

                          Komentarz


                          • Ja już od dłuższego czasu kolekcjonuję monety. To jest teraz moje największe hobby. Jeśli ktoś ma podobne to dajcie znać. Interesuje mnie to czy jest ktoś taki. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to na stronie można poczytać ciekawe artykuły na ten temat. Polecam zajrzeć.

                            Komentarz


                            • A moim hobby jest hodowla rybek
                              Najbardziej lubię przeglądać nowe artykuły w i zastanawiać się, co nowego mogę dodać do swojego akwarium. Ostatnio wybrałem sobie specjalne grzałki do akwarium ze dla nieco bardziej ciepłolubnych rybek

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X