Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie hobby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zbieranie znaczkow.

    Komentarz


    • #77
      hobby mogą być różne

      Komentarz


      • #78
        Ja zainteresowałem się oszczędzaniem, to podobno proste ale też ciekawe. Uzmysłowiłem sobie jak o wiele gospodarniej mogę dysponować domowym budżetem.

        Komentarz


        • #79
          ja tam lubie raz na jakis czas skoczyc ze spadochronu

          Komentarz


          • #80
            Ja w wolnym czasie lubię jeździć na rowerze

            Komentarz


            • #81
              Ja tak samo Głównie jednak rekreacyjnie w formie właśnie hobby. Nie traktuje tego zbyt profesjonalnie. Choć na zimę juz się przygotowuje żeby nie stracić formy. Szukam odpowiedniego modelu w sklepie sportowym . Jest to interentowy sklep, więc mają bardzo duzy wybór takich rzeczy i innych akcesoriów sportowych. Także chciałabym pomyśleć o czymś dla męża. Ten kiedyś wspominał o ergometrze wioślarskim. Ten sprzęt jest bardzo fajny to ogólnorozwojowego treningu. Ten wpływa na praktycznie każdą partię ciała

              Komentarz


              • #82
                Wielkie dzięki za interesujące porady. Na pewno mi się one przydadzą

                Komentarz


                • #83
                  A moje hobby to gotowanie. Rodzina nie narzeka na to, zawsze coś dobrego na obiad i na deser też dostaną. Teraz skupiam sie na tortach. W przeciągu miesiąca mamy kilka urodzin więc na pewno praktyka będzie. Dekoracje od są już zamówione więc można działać

                  Komentarz


                  • #84
                    Każdy ma jakieś inny swoje hobby, ja uwielbiam czytać o różnego rodzaju nowinkach technologicznych. Ostatnio znalazłem w tym zakresie mega bloga z ciekawymi artykułami

                    Komentarz


                    • #85
                      To może i ja się przekonam.

                      Komentarz


                      • #86
                        Warto doradzić się w tej materii specjalisty z tej dziedziny. To będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

                        Komentarz


                        • #87
                          taniec towarzyski

                          Komentarz


                          • #88
                            Chyba każdy człowiek ma jakieś hobby. Dla mnie człowiek który nie ma hobby jest człowiekiem nudnym. Sam mam dużo hobby.

                            __________________________________________________ __________________________________
                            Ostatnio edytowany przez andrzej5565; 26.10.2018, 08:27.

                            Komentarz


                            • #89
                              Ja kocham podróże. Poza tym - szydełkuję i robię na drutach.

                              Komentarz


                              • #90
                                Każdy ma jakieś swoje ulubione, ja lubię wnętrza i ciekawostki takie jak te

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X