Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie hobby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Fajnie, dzięki wielkie za interesujące informacje w tym temacie. Sądzę, że bez wątpienia przydadzą mi się one.

    Komentarz


    • #62
      Moją pasją jest kuchnia i próbowanie nowych rzeczy. Właśnie zamówiłem i jestem ciekawy co z tego wyjdzie Mam pomysł na zdrowe shake Jest tyle możliwości na łączenie smaków - uwielbiam to!

      Komentarz


      • #63
        Zawsze ciągnęło mnie do komputerów i do informatyki, ale studia wybrałem zupełnie inne. Dlatego teraz trochę hobbystycznie, trochę zarobkowo bawię się w , pozycjonowanie i inne takie internetowe smaczki.

        Komentarz


        • #64
          Ja mam banalne hobby - lubię czytać!

          Komentarz


          • #65
            Ja od dawna intersuję się piłką nożną. Niestety nie zawse jest czas, żeby obejrzeć mecze na żywo. Na szczeście isntieje , na tej stronie można sprawdzić różne newsy związane z piłką nożną

            Komentarz


            • #66
              Bardzo ciekawe zajęcia.

              __

              Komentarz


              • #67
                Myślę, że niezwykle przydatne będą te informacje Dzięki wielkie!

                Komentarz


                • #68
                  Chłopak niedawno zaprosił mnie do Kartingowego Narodowego () w Warszawie na jazdę gokartem. Przyznam szczerze, że nie byłam zadowolona z tego zaproszenia, wolałam iść na jakieś tańce, spotkać się z kumpelami, po prostu zabawić się. Ale nie chciałam mu się sprzeciwiać i poszłam. Teraz mogę powiedzieć, że warto było. Pierwszy raz mogłam się przejechać gokartem, poczuć przypływ emocji i adrenaliny. Miałam chwilami wrażenie jakbym była na światowych wyścigach, to podobno przez asfaltowy tor, po którym jeździłam. Dobry mają też sprzęt. Tak mi się spodobało, że namówiłam chłopaka na powtórkę. Mamy się wybrać jutro i poprosimy o instruktora żeby się trochę podszkolić. Chyba połknęłam bakcyla motoryzacji To mogą być początki mojego hobby.

                  Komentarz


                  • #69
                    A moje hobby to nauka języków Lubię inwestować w siebie i uczyć się nowych rzeczy. Ostatnio postanowiłam nauczyć się języka hiszpańskiego! Poradziłam się w tej sprawie koleżanki, która zasugerowała mi aby ściągnąć sobie na telefon aplikację z . Zachęcona jej rekomendacją postanowiłam spróbować I faktycznie, dzięki takiej aplikacji nauka języka jest o wiele prostsza!

                    Komentarz


                    • #70
                      A pasjonaci quadów są na pokładzie? Mam nadzieję, że tak. Ja od jakiegoś czasu jeżdżę, ale nie mam za bardzo z kim porozmawiać na temat zakresu napraw, które chcę wykonać, bo nikt w okolicy tego nie ogarnia. Dobrze, ze poprzez jestem w stanie uzyskać rozsądne ceny napraw i nowych akcesoriów.

                      Komentarz


                      • #71
                        Ja niestety quadem jeszcze nie miałem okazji się przejechać.

                        Komentarz


                        • #72
                          Ostatnio coraz bardziej interesuje się nowoczesnymi technologiami Lubię w pełni wykorzystywać możliwości mojego smartfona, no a nie o wszystkich miałam pojęcie. Na szczęście na zawsze można znaleźć najnowsze i najlepsze artykuły o smartfonach czy aplikacjach. Dzisiejszy świat oferuje nam naprawdę wiele zdobyczy techniki i aż szkoda z nich nie korzystać!

                          Komentarz


                          • #73
                            Jeśli chodzi o technologie, to ja jednak jestem staroświecki.

                            Komentarz


                            • #74
                              Moje hobby jest dość nie codzienne. Lubię analizować konkurencyjnie firmy w różnych dziedzinach, przykładowo mojej ostatniej analizie padły usługi kremacji. Gdzie znajdziecie to wszystko? Polecam zapoznać się ze stroną

                              Komentarz


                              • #75
                                Nie wiem, czy można powiedzieć, że to jest moje hobby, ale ostatnimi czasy zaczęła mnie interesować polityka i gospodarka. Jedno z drugim, jak się okazuje, ma bardzo wiele wspólnego. Widać to choćby na przykładzie takich osób jak , który swoją karierę rozpoczynał w Urzędzie Marszałkowskim a teraz jest dyrektorem lubelskiego oddziału Polskiej Spółki Gazowniczej. Takich osób jest bardzo dużo. To znaczy takich, które działają zarówno w polityce, jak i w gospodarce, udzielają się społecznie. I to wszystko się jakoś przeplata w ich życiu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X