Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie hobby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Moim hobby jest ostatnio fotografia. Nawet na kurs się zapisałam.

    Komentarz


    • #92
      Ludzie mają przeróżne pasje jak widać Moja to głównie gotowanie. To sprawia mi wiele przyjemności, bardzo lubie to robić. Z pomocą bloga często przyrządzam różne ciekawe desery

      Komentarz


      • #93
        Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny... Bez dwóch zdań...

        Komentarz


        • #95
          Chyba najlepiej, gdy nauka/praca jest naszym hobby, bo wtedy łączymy przyjemne z pożytecznym.

          Komentarz


          • #96
            Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

            Komentarz


            • #97
              Może będę mało oryginalny, ale lubię jeździć na rowerze.

              Komentarz


              • #98
                Witam wszystkich zainteresowanych tematem, ze swojej strony chciałbym Wam polecić stronę , jest to blog poświęcony numizmatyce, czyli kolekcjonowaniu monet itp. Jeżeli ktokolwiek z Was interesuje się tą tematyką, to moim zdaniem jest to najlepsza strona tego typu. Znajdziecie na niej wiele przydatnych informacji.

                Komentarz


                • No to rzeczywiście fajne hobby.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez baletnica
                    Ja uwielbiam spędzać czas z moją córką. Razem z reguły śpiewamy piosenki, które można znaleźć w radio internetowym . Każda z nas się przy tym świetnie bawi. Taka zabawa znacznie poprawia kontakt między mną a córką.
                    to tak jak ja tyle my nie śpiweamy a szyjemy ubrnka dla lalek - takie pełne falbanek, pufek, cekinów. Kupuje z młodą tkaninę w przeróżniastych kolorach, szyję coś dla córki a z resztek wymyślamy kreacje z tej pasji Kasia mając 11 lat nauczyła się już całkiem ładnie fastrygować i wycinać kroje spódnic

                    Komentarz


                    • Ja uwielbiam odkrywać ciekawostki o ciele i umyśle człowieka ostatnio wiele dowiedziałem się z artykułu na temat i powiem wam, że apetyt mi urósł do tego stopnia, że zamówiłem sobie książkę!

                      Komentarz


                      • Ostatnio mam coraz więcej zainteresowań - doszła do tego jeszcze geografia i National Geographic.

                        Komentarz


                        • Ja w wolnych chwilach piszę coś, co chcę żeby kiedyś okazało się książką. Czytałem już sobie nawet o różnych wydawnictwach i myślę, że z pomocą udałoby mi się to wydać. Więc mam motywację by kończyć tę historię, by móc zrealizować jedno ze swoich marzeń.

                          Komentarz


                          • Ja mam wiele zainteresowań Uwielbiam biegać, ogólnie sport i od 6 lat trenuje karate To jest coś świetnego! Można się nieźle wyładować, ale i skupić i odprężyć bo wiele ćwiczeń w karate właśnie tego wymaga... np trening kata czyli tzw walka z cieniem... ćwiczy się to samodzielnie, bez przeciwnika... trzeba opanować układy ruchów. To wymaga sporego skupienia i zaangażowania. I jak ktoś jest zainteresowany treningami karate to polecam zainwestować w dobre kimono które posłuży na kilka lat treningów... takie które szybko się nie potarga, po prostu z wytrzymałej bawełny. Ja kupiłam swoje kimono na stronie i nie żałuje! Mają nieduży wybór, bo tylko 2 modele za to pierwsza klasa! Jakość powala.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X