Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie hobby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    moje hobby to szydełkowanie

    Komentarz


    • #47
      Ja odkąd czytam wpisy na to przekonuje się, że moją największą pasją jest jednak snowboard! Zaczęłam jeździć rok temu a namówiła mnie do tego koleżanka. To również ona pokazała mi tą stronę, dzięki której udało mi się dowiedzieć wielu rzeczy związanych ze snowboardem- między innymi udało mi się wybrać idealną dla mnie deskę snowboardową No a jak powszechnie wiadomo, jest to absolutnie najważniejsze w tym sporcie!

      Komentarz


      • #48
        Ja jeżdżę rowerem w dłuższe trasy. Odpręża mnie to niesamowicie i traktuję to jak hobby.

        Komentarz


        • #49
          Kocham podróże i jazdę na rowerze. W ogóle aktywność outdoorową.

          Komentarz


          • #50
            Moim jest scrapbooking, uwielbiam to robić, gdyż bardzo mnie to odpręża. Często muszę zaopatrywać w różnego rodzaju artykuły papiernicze, dlatego polecam stronę gdzie jest wszystko dla osób, które interesują się scrapbookingiem. Jeśli nie ma ktoś pomysłu na hobby to polecam scrapbooking, można się w to bawić nawet z całą rodziną!

            Komentarz


            • #51
              A moim największym hobby jest kolekcjonowanie! Różne rzeczy już zbierałam, ale teraz skupiam się głównie na naklejkach. Wyszukuje te najbardziej kolorowe i ciekawe i zamawiam je do swojej kolekcji Moim najnowszym zabytkiem są naklejki semestralne, które udało mi się znaleźć na . Są naprawdę imponujące i świetnie pasują do mojej różnorodnej kolekcji.

              Komentarz


              • #52
                Ja od dzieciństwa zajmuje się kolekcjonowaniem monet inwestycyjnych, rodzice mnie zarazili tym

                __________
                Ciekawa aplikacja lub dostępna online!

                Komentarz


                • #53
                  Moje hobby jest specyficzne, bo polega na kolekcjonowaniu naklejek na legitymację studencką. Może się to Wam wydawać dziwne, ale wiele moich znajomych też je zbiera. Gdy wchodzi nowa kolekcja wchodzę na i zamawiam komplet hologramów ELS dla mnie i dla moich znajomych. Fajnie jest mieć coś swojego, swoje hobby, które cieszy

                  Komentarz


                  • #54
                    Ja zawsze podziwiam ludzi którzy szukają czegoś na plaży

                    Komentarz


                    • #55
                      Ja lubię majsterkować. Aktualnie rozważam zakupy to będę miał trochę zabawy z wymianą Marzy mi się kupienie jakiegoś ,,złomu" i postawienie go na nogi

                      Komentarz


                      • #56
                        Ja bardzo lubię przeglądać blogi modowe takie jak . Ponieważ bardzo lubię być na bieżąco z nowinkami modowymi.

                        Komentarz


                        • #57
                          witam,
                          moje hobby to fajna książka najlepiej jakiś romans lub erotyk i sofa w pobliżu kominka, posiadam w domu kominek gazowy z doskonale się sprawdza, daje dużo ciepła i tworzy bajkowy klimat

                          Komentarz


                          • #58
                            Ja się interesuje fotografią, najbardziej kulinarną. I staram się w tym szkolić.

                            Komentarz


                            • #59
                              Fotografia kulinarna? To chyba coś nowego? Mnie się bardzo podoba pomysł:-).

                              Komentarz


                              • #60
                                Moim hobby jest jazda na motocyklu.Ostatnio zepsuł mi się na amen motor i musiałem kupić nowy w salonie .Każdemu on się podoba.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X