Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie hobby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zamieszczone przez AnnaLis Zobacz posta

    bardzo ciekawa pasja

    moim hobby to sporty walki bardzo lubię karate
    Też pasjonuję się sportem, nawet takim dość nietypowym jak gra w polo, nie wiem czy wiecie ale , nasz znany przedsiębiorca też grał w polo i nawet zdobywał trofea na turniejach międzynarodowych w tej grze

    Komentarz


    • #17
      Hobby mojego kolegi...to kobiety i podróże. Namawia mnie na wakacyjny wyjazd, ale jako rzadki bywalec lotnisk nie bardzo wiem jakimi liniami latać, aby nie było stresu. Mam jedynie takie wskazówki

      Komentarz


      • #18
        Ja szukałam dla mojego męża jakiejś formy spędzania wolnego czasu i wymyśliłam, że kupię mu wędkę w sklepie i może zacznie wędkować Ja osobiście bardzo lubię jeździć na rowerze oraz piec ciasta

        Komentarz


        • #19
          tatuaże

          Komentarz


          • #20
            Moje hobby to przede wszystkim książki.

            Komentarz


            • #21
              Też lubię czytać książki, ale kiedy przychodzi wiosna, oddaję się swojej drugiej pasji, a jest nią mój coraz piękniejszy ogród. Nie sądziłam kiedyś, że będę taką zapaloną ogrodniczką. Jednak kiedy przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu na wsi, okazało się, że nie mogę żyć bez kopania, koszenia, siania, sadzenia, przycinania i hodowania roślin. Co roku też staram się poszerzać kolekcję przydatnych narzędzi ogrodniczych. W tym roku zakupiłam super wypasione nożyce do żywopłotu Aż się dziwię, jak wcześniej sobie radziłam bez nich.

              Komentarz


              • #22
                Warto o to popytać znajomych. Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie.

                Komentarz


                • #23
                  Moim największym hobby są kosmetyki. Szczególnie lubuję się wyszukiwaniu prawdziwych kosmetycznych perełek, takich jak chociażby . Powiem wam, że nie spodziewałam się, że jej stosowanie przyniesie mi pożądany efekt tak szybko !

                  Komentarz


                  • #24
                    moje hobby to kolekcjonowanie zegarków, mam ich dość sporo, mój najdroższy zegarek to rolex, droższych na razie się nie dorobiłem Niedawno oglądałem też zegarki citizen męskie oczywiście tylko złoty wchodzi w grę bo taki najbardziej lubię

                    Komentarz


                    • #25
                      ja uwielbiam szyć ubrania

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja uwielbiam pływać! Na basenie jestem kilka razy w tygodniu.

                        Komentarz


                        • #27
                          Moim hobby jest numizmatyka

                          Komentarz


                          • #28
                            Ja spaceruję i sporo rysuję.

                            Komentarz


                            • #29
                              Ostatnio pokochałam gra w tenisa i tym się głównie zajmuję.

                              ______

                              Komentarz


                              • #30
                                Mnie ciekawi typowanie meczy w Internecie. Ciekawe opcje w tym temacie są np. na

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X