Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobrze płatna praca

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dobrze płatna praca

  Każdy z nas poszukuje dobrze płatnej pracy, jednak u nas w kraju jest coraz ciężej aby gonie zarobi. Część Polaków decyduje się na wyjazd za granicę, dzięki czemu może odłożyć choć troszkę pieniędzy na inwestycje w kraju jak kupno mieszkania czy raty za samochód. Większość naszych rodaków wyjeżdżą do Anglii, jednak jest to kraj mocno przeludniony imigrantami i w ostatnich czasach zarobki znacznie zmalały. Dlatego ja ze swojego doświadczenia polecam pracę jako opiekunka Niemcy Betreuerin - portal pracy, opieka Niemcy Nie jest to praca łatwa, ale jaka jest, chyba nie ma takiej. Wymagania są dość niskie oprócz znania języka w stopniu komunikatywnym oczywiście niemieckiego. Zarobki w granicach 1000-1200 Euro wypłacane regularnie co miesiąc na konto. Agencja ponadto oferuje ubezpieczanie jak i transport do i z kraju. Warunki naprawdę są godne uwagi i zarobki może nie imponujące ale zawsze lepsze niż w naszym kraju. Dlatego jeżeli wahasz się co wybrać sprawdź ofertę na stronie i zobacz warunki zatrudnienia.

 • #2
  Nie rozumiałem kompletnie nigdy jak w ogóle można opuścić na parę lat własny kraj tylko po to żeby zarobić Oo.


  ____________
  dobry weterynarz kraków

  Komentarz


  • #3
   Mobilne wystawianie faktur

   Mobilne wystawianie faktur to doskonała alternatywa dla korzystania z usług biura księgowego, a przy tym jest dużo tańsze. Na www.pracawsieci.net/ksiegowosc-infakt/ znajdziesz dobry i sprawdzony program do fakturowania, który pomoże Tobie w codziennym prowadzeniu biznesu.

   Komentarz


   • #4
    Nie mam niestety zbyt obszernej wiedzy w tym zakresie tematycznym. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...
    Przyjmowałam każdy pusty dzień i pustym go żegnałam.

    Komentarz


    • #5
     Taki wyjazd za granicę może nam naprawdę dobrze zrobić. I co najważniejsze - można sporo zarobić. Polecam zapoznać się z ofertą na stronie http://ambercare24.pl/. Wiele osób wyjeżdża do pracy do Niemiec jako opiekunka dla osób starszych i są one ze swojej pracy bardzo zadowolone. Jeśli chodzi o zarobki to można liczyć nawet na 1500 euro miesięcznie.

     Komentarz


     • #6
      To rzeczywiście nie wygląda imponująco. Poza tym obawiam się, że tam też nie jesteśmy mile widziani, jako Polacy. Osobiście bałabym się zamieszkiwać te rejony.

      Komentarz


      • #7
       Kiedyś taki wyjazd może i był opłacalny, ale już dawno nas w Niemczech nie chcą.

       Komentarz


       • #8
        Dentyści nie mogą chyba narzekać na brak pieniędzy.

        Komentarz


        • #9
         nie trzeba wyjeżdżać za granicę żeby pracować jako opiekun osób starszych. Dla chętnych jest praca w Polsce w tym zawodzie. Między innymi takie zatrudnienie oferuje Promedica24: https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-polsce/ Oferty dla opiekunów są z całego kraju więc nie trzeba przeprowadzać się specjalnie na drugi kraniec kraju. Nie wiem jak z zarobkami, podejrzewam że w zależności od miejsca pracy i zakresu obowiązków stawki za pracę mogą troszkę się różnić. W Polsce rynek opieki nad osobami starszymi coraz bardziej się rozwija i coraz więcej osób szuka opieki dla swoich najbliższych. Nie trzeba mieć specjalnie ukończonych studiów i każde doświadczenie w opiece będzie dodatkowym atutem. Najlepiej umówić się na rozmowę i dowiedzieć się wszystkich szczegółów
         Praca w Polsce dla opiekunek osób starszych. Sprawdź aktualne oferty pracy jako opiekun seniorów w Polsce.

         Komentarz


         • #10
          Przede wszystkim, to trzeba być specjalistą w swojej dziedzinie.
          ---
          pożyczka dla zadłużonych

          Komentarz


          • #11
           Dla mnie dobrze płatna praca to zarobki ponad 5 tysięcy złoty. Zarobki poniżej tej kwoty są dla mnie po prostu słabe i nudne.

           __________________________________________________ ___________________________________________
           małe baseny ogrodowe

           Komentarz


           • #12
            Mi się wydaje, że warto w tym temacie popytać znajomych. Z całą pewnoscią będą w stanie pomóc.

            Komentarz


            • #13
             Najwazniejsze jest robić to co się lubi, to już ponad połowa sukcesu według mnie. Jeżeli zaangażujecie się w to to na pewno będziecie mogli na tym dobrze zarobić Jeżeli interesujecie sie sportem, zdrowym odżywianiem i trybem życia to powinny was zainteresować szkolenia od http://szkoleniaics.pl Mają tam między innymi kursy hipoterapii, kursy trenerskie, na trenera sportowego i wiele innych

             Komentarz


             • #14
              Jak interesuje Cię dobrze płatna praca to najlepiej byłoby inwestować w swój samorozwój. Może na przykład kurs języka angielskiego?
              Zerknij tu https://speakingo.com/
              oni mają naprawdę świetnie opracowane lekcje i powinnaś być zadowolona z efektów jeżeli tylko poświęcisz odpowiednią ilość czasu na naukę rzecz jasna.

              Komentarz


              • #15
               Jeżeli jednak wolicie pozostac w kraju ( tak jak napisał wyżej Czesław) i chcecie kilka praktycznych jak znalezc prace to mogę podesłac Wam portal https://poradnikpracownika.pl/karier...ukiwanie-pracy . Myśle, że rozwiąże to pare problemów ^^

               Komentarz

               Pracuję...
               X