Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Meble do sypialni

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ja teraz planuję do sypialni kupić fotel z DwKwadrat - marzy mi się taki "kącik" czytelnika, gdzie byłaby lampka, wygodny fotel i można by czytać sobie ulubione książki nawet do późna

    Komentarz


    • #32
      Dziękuję za te porady Lecz jeśli o mnie chodzi to zawsze wybieram sieciówki na takie zakupy

      Komentarz


      • #33
        Muszę koniecznie sprawdzić sobie Wasze wszystkie propozycje, bo obecnie poszukuję jakichś ładnych mebli.

        Komentarz


        • #34
          Jeśli szukasz inspiracji to polecam zajrzeć na stronę masz tutaj mnóstwo porad jak urządzić swoje mieszkanie żeby było funkcjonalne ale ładne nowoczesne i ciepłe. Bardzo ciekawa strona. Na pewno pomoże w wyborze mebli. Warto zajrzeć.

          Komentarz


          • #35
            Ostatnio kupiłem bardzo fajne meble w sklepie internetowym . Moim zdaniem każdy z was z tych zakupów będzie zadowolony.

            Komentarz


            • #36
              Ja akurat lubię klasykę, dlatego meble w mojej sypialni sa drewniane, a łózko ma lekkie zdobienia.

              Komentarz


              • #37
                Jak nowe meble to musza być też nowe lampy:

                Komentarz


                • #38
                  Białe meble są idealne do sypialni. My na takie postawiliśmy.

                  Komentarz


                  • #39
                    wiecie gdzie dostanę fjany zestaw mebli do sypialni w delikatnych kolorach?

                    Komentarz


                    • #40
                      Pamiętaj o tym, że każda porządna sypialnia powinna mieć mały stolik wypoczynkowy, w dzisiejszych czasach jest to absolutne must-have każdej sypialni. Zresztą, najlepiej będzie jak po prostu wejdziesz sobie na stronę i tam poszukasz jakiegoś fajnego stolika. Wydaje mi się, że nigdzie indziej w internecie nie znajdziesz takiego stolika

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja od siebie mogę polecić marki oliveo. Bardzo wysoka jakość wykonania i na prawdę meble na lata.

                        Komentarz


                        • #42
                          A czy wiecie, jak wybrać komodę do sypialni? Na możecie się tego dowiedzieć.

                          Komentarz


                          • #43
                            Wszystko zależy w jakim stylu chcesz mieć sypialnię

                            Komentarz


                            • #44
                              Polecicie sklep z wygodnymi łóżkami?

                              _

                              Komentarz


                              • #45
                                Ja doceniam meble, które są wykonane z trwałych rzeczy. Wolę zapłacić więcej, ale mieć na dłużej

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X