Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czas wolny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    ja za to uwielbiam oglądać filmy i seriale... odkąd mam świetny pakiet od upc z ponad 180 kanałami, to oglądam seriale co chwilę

    Komentarz


    • #32
      Zawsze po ciężkim dniu pracy lubię sobie odpocząć przy dźwiękach dobrej muzyki z mojego wypasionego . Niedawno kupiłem sobie takie cacko i jak dotąd jestem bardzo zadowolony z jakości tegoż sprzętu audio.

      Komentarz


      • #33
        Ja chyba się wyłamię i powiem, że bardzo lubię jazdę konną. Od lat mnie to relaksuje, odpręża i mogę wyłączyć wtedy totalnie myślenie o problemach. Konie są cudownymi, ale wymagającymi zwierzętami. Wymagają koncentracji, uwagi i odpowiedniego podejścia. I to w nich lubię najbardziej. Swoją drogę to przez te kilka lat zbił na mnie fortunę :P

        Komentarz


        • #34
          W chwilach wolnych od pracy i wszelkiego zabiegania, lubię sobie tuningować . To mnie odpręża i sprawia, że czuję się bardziej męski.

          Komentarz


          • #35
            Teraz jest ładna pogoda, więc można spędzać czas na dworze

            Komentarz


            • #36
              Zdecydowanie warto.

              Komentarz


              • #37
                Zamieszczone przez taystee Zobacz posta
                Teraz jest ładna pogoda, więc można spędzać czas na dworze
                To tak jak ja, bardzo bardzo lubię jazdę konną i staram się skompletować strój do gry w polo taki jak ma , nasz wspaniały zawodnik odnoszący sukcesy międzynarodowe w tej grze

                Komentarz


                • #38
                  A ja lubię obstawiać mecze i oglądać je w telewizorze

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja część czasu wolnego poświęcam na odstresowanie się przez granie w grę jaką jest Counter Strike ! Polecam każdemu spróbować, bo sama nie do końca rozumiałam fenomen tej gry do kiedy nie spróbowałam. Teraz planuje wziąć się za to troszkę bardziej profesjonalnie i skorzystać z cs go skin charger ze strony .Na ten moment wydaje mi się, to dobrym rozwiązaniem, zobaczymy co potem

                    Komentarz


                    • #40
                      W wolnym czasie staram się jak najwięcej podróżować. To mnie najbardziej odpręża.

                      ______

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja czytam dużo książek i spotykam się ze znajomymi

                        Komentarz


                        • #42
                          chciałabym mieć wolny czas :/

                          Komentarz


                          • #43
                            Ja preferuję bieganie w wolnym czasie Bardzo dajny sklep sportowy z odzieżą jest tutaj Często z niego korzystam

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja w wolnym czasie lubię się trochę poruszać. Sport w każdej postaci pozwala oczyścić głowę ze zbędnych myśli.

                              Komentarz


                              • #45
                                hej,
                                ja uwielbiam czytać książki przy blasku kominka! jakiś czas temu założyłem wkład kominkowy z polecam każdemu dzięki niemu poczujecie się zrelaksowani i wyluzowani

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X