Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep internetowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Czy ja wiem... Nie znam się oczywiście, ale wydaje mi się, że jest to mierny sposób na rozkręcenie biznesu
    -----------------------

    Komentarz


    • #92
      Najlepszy sklep a wlasciwie porownywarka do ceneo :0 polecam mocno :0

      Komentarz


      • #94
        Chyba bardziej opłaca się stworzenia własnego sklepu internetowego niż na Allegro.

        Komentarz


        • #95
          wydaje mi się, ze jak najbardziej, wystarczy mieć dobry pomysł i biznes plan

          ____

          Komentarz


          • #96
            Teraz jest naprawdę sporo sklepów internetowych i człowiek czasem już sam nie wie gdzie co kupić! Dlatego ja znacznie ułatwiam sobie to zadanie Jak tylko mam coś konkretnego do zamówienia, to wchodzę sobie na i tam szukam tego produktu. Można tam znaleźć świetne porównanie cen, które bardzo ułatwia zakupy. Zawsze wybieram te najlepsze okazje, dzięki czemu sporo oszczędzam

            Komentarz


            • #97
              Ja najczęściej zamawiam na

              Komentarz


              • #98
                Serdecznie zapraszam na zakupy do .

                Komentarz


                • #99
                  Pewnie, że fajnie jest kupować przez internet, ale pamiętajcie, że w sieci trzeba się strzec pewnych zagrożeń. Poczytajcie sobie na o przestępstwach w internecie, to będziecie wiedzieć o co chodzi.

                  Komentarz


                  • Skoro już mówimy o sklepach internetowych, to chciałbym się Was zapytać, co sądzicie o stronie ? Pytam, ponieważ od lat korzystam z ich usług, a jeszcze nigdy nie zastanawiałem się co sądzą o nich ludzie...

                    Komentarz


                    • Najlepszym rozwiązaniem do zarządzania jest Berberis. Trudno powiedzieć, ile się z tego wyciągnie, ale dużą poprawę na pewno można zauważyć.
                      U nas to działało.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X