Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep internetowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    W internecie można już kupić dosłownie wszystko. Ja najczęściej robie zakupy prezentowe, od razu mogę znaleźć w chwile bardzo ciekawe rzeczy na prezent dla każdego i na każdą okazje. Ostatnio ogladałam co fajnego można kupić w Jeżeli interesowałyby was stroje erotyczne to powinniście tam zajrzeć.

    Komentarz


    • #77
      Kiedyś nawet myślałem żeby samemu otworzyć fajny sklep internetowy.

      __________________________________________________ ________

      Komentarz


      • #78
        A co planowałeś w nim sprzedawać Wojciechu?

        Komentarz


        • #79
          Zakupy w necie to teraz podstawa :d bez neta jak bez ręki. Ogólnie Allegro po aktualiacjach zrobiło się jakieś dziadowe i prowizje są duże. Ostatnio kupowałam online i były ekspresowo.

          Komentarz


          • #80
            Teraz jest tego strasznie dużo w sieci.

            __

            Komentarz


            • #81
              Skorzystam z tematu o sklepach internetowych ponieważ mam bardzo ważne dla mnie pytanie. Czy znacie jakiś sklep z elektroniką, gdzie znajdę wiązki kablowe do komputera? Chciałabym naprawić spalony komputer i wydaje mi się, że problem tkwi w tych kabelkach. Jedyne co znalazłam to . Chcialabym jednak porównać ceny z innymi sklepami.

              Komentarz


              • #82
                Mogę Wam też polecić sklep, gdzie zamawiałam , bardzo dobre produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs.

                Komentarz


                • #83
                  Dzięki za polecenia, widze że w internecie można kupić praktycznie wszystko Ja to ostatnio zamawiałam rzeczy do domu w sklepie Mają tam bardzo duży wybór pościeli, w tym także i pościel 3D. Zapoznajcie się z ich ofertą, na pewno coś fajnego i do waszych sypialni znajdziecie

                  Komentarz


                  • #84
                    ja bardzo często kupuję online

                    Komentarz


                    • #85
                      Prowadzenie sklepu internetowego jest dość dużym obowiązkiem, ale też ciekawym doświadczeniem.

                      Komentarz


                      • #86
                        Niezbyt, jeśli nie zadbasz o dobrą reklamę swojej witryny. Przykładowo, strona reklamuje się w internecie i ja osobiście uważam, że jest to genialny ruch każdej z firm, jeśli chce wypromować swoją markę. Powiedzmy sobie szczerze... Co w dzisiejszych czasach ma większą moc od internetu? No chyba tylko Pan Bóg.

                        Komentarz


                        • #87
                          Ja znam bardzo fajny sklep internetowy jeśli lubicie tak jak ja łowić ryby to na pewno z niego nie raz skorzystacie. Jeżdżę dość często i wszystkie potrzebne rzeczy zamawiam na stronie znajdziecie tutaj kołowrotki wędki czy przynęty sztuczne. Zamawiam tam bo bardzo fajny sprzęt w cenach przystępnych. Polecam zajrzeć.

                          Komentarz


                          • #88
                            Czasem fajnie jest robić zakupy w sklepach stacjonarnych. Tu nie mam jakichś ulubionych sklepów, zwykle lubię się wybrać do miejsc takich jak centrum Marywilska 44 gdzie jest wiele sklepów w jednym miejscu i zawsze coś się znajdzie ciekawego

                            Komentarz


                            • #89
                              Posiadając sklep internetowy warto jest też pomyśleć o klientach z zagranicy. Sklep powinien być wyposażony w płatności zagraniczne aby obsługiwać klientów zagranicznych. System płatności Przelewy24 posiada m.in. obsługę szybkich przelewów zagranicznych - . Dzięki integracji z kantorem online, rozliczenie z kontrahentem może nastąpić przy użyciu konta walutowego.

                              Komentarz


                              • #90
                                Ja ostatnio znalazłem bardzo dobry sklep elektryczny . Z tego sklepu naprawdę jestem niesamowicie zadowolony bo tam jest wszystko.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X