Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep internetowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Niestety, ale nie będę w stanie pomóc... Kompletnie się na tym obszarze tematycznym nie znam...

    Komentarz


    • #62
      Tez zamawiacie bieliznę w sieci?
      Często kupuje tutaj z racji tego że mają moje ulubione polskie firmy. Choć od czasu do czasu wybieram coś nowego czego nie znam a mi się podoba.

      Komentarz


      • #63
        Pewnie że pomysł jest dobry. Może na przykłąd?

        Komentarz


        • #64
          ostatnio znalazłam super sklep z biżuteria gdzie jeszcze są tak duże przeceny,że nadal jestem w szoku, kupiłam sobie pierścionek i naszyjnik, więc prezent dla siebie już na urodziny mam, a moje urodzinki już niedługo, bo za tydzień

          Komentarz


          • #65
            Często robicie zakupy przez internet? Ja się przyznam, że zdarza mi się to coraz częściej, szczególnie, że teraz zmienilam pracę i moja wypłata też się zmieniła i to zdecydowanie na plus Dużo zaglądam do sklepu internetowego z butami Mają tam wiele ciekawych propozycji butów na każdą okazję. Nawet już powoli szukam śniegowców, bo coś mam pustki w szafie na buty ;D

            Komentarz


            • #66
              baardzo często, ja niedługo mam wesele i kupiłam mnóstwo ozdób na salę, girlandy na stół, świece, świeże kwiaty, balony do tego jeszcze mieszadełka i słomki do drinków, bo każdy gość lubi pić inaczej, warto było bo teraz na tym sklepie sa konkretne przeceny

              Komentarz


              • #67
                Naszym ostatnim nabytkiem jest paralizator Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda - oby nigdy. Ale chyba jednak warto go mieć w razie czego na różne sytuacje.

                Komentarz


                • #68
                  Sklepy internetowe to przyszłość, ostatnio zamawiałem między innymi i wszystko elegancko, tani transport, wszystko pod dom, nie było problemów z dużym zamówieniem.

                  Komentarz


                  • #69
                    Ja ostatnio w sklepie internetowym kupiłem karmę dla mojego owczarka niemieckiego, w sklepie Paweł Mróz ul. Cicha 3 32-050 Skawina. Wolę robić tak zakupy niż tradycyjnie w sklepie bo zaoszczędza to dużo czasu.

                    Komentarz


                    • #70
                      Ostatnio zamawiałem online . Ogólnie coraz częściej kupuję przez internet, bo to o wiele wygodniejsze i szybsze, a przy tym i wychodzi taniej.

                      Komentarz


                      • #71
                        Zgadzam się z Wami, zakupy w sieci są naprawdę opłacalne Ja wybieram się za tydzień na windsurfing i potrzebowałam pianki do pływania. Idealną znalazłam na i to jeszcze w atrakcyjnej cenie Oczywiście od razu ją zamówiłam i jestem z niej naprawdę zadowolona! Póki co spisuje się świetnie i mam nadzieję, że na głównym wyjeździe też tak będzie

                        Komentarz


                        • #72
                          Ciężko mi coś doradzić. Nie jest to za bardzo moja działka...

                          Komentarz


                          • #73
                            Sklep internetowy to na pewno bardzo dobry pomysł na biznes, oczywiście jeżeli macie ogarnięte bezproblemowe i w konkurencyjnych cenach produkty na handel. No chyba że zajmujecie się sami tworzeniem gotowych produktów Jeżeli myślicie nad takim biznesem zapoznajcie się z firmą Mają oni bardzo ciekawy system CRM, który pomaga w zarządzaniu relacji z klientami.

                            Komentarz


                            • #74
                              Otworzenie własnego sklepu to zawsze dobry pomysł! warto się rozwijać i spełniać swoje marzenia. Ja na przykład niedawno otworzyłam sklep z galanterią i obuwiem Grunt to mieć dobrych producentów, u których zamawiamy towar. To gwarantuje zadowolenie klientów. Ja teczki konferencyjne zamawiam tylko u , bo to produkt, który cieszy się sporym popytem w moim sklepie

                              Komentarz


                              • #75
                                Teraz jest tyle tych sklepów internetowych, że szok. Można się pogubić.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X