Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep internetowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Czegobyscie nie szukali wszystko praktycznie można kupić w sieci. Bardzo mi się to podoba, szczególnie takie tematyczne sklepy. W takich to możecie nawet znaleźć coś czego nie szukacie ;D Tak ja trafiłam na sklep internetowy jak szukałam hortensji, a w sumie zakupiłam nowy komplet mebli i narzędzia do ogrodu Spoko opcja

    Komentarz


    • #32
      Zgadzam się z poprzednikiem w zupełności. Nie można tutaj już nic więcej dodać.

      Komentarz


      • #33
        Ja bardzo lubię robić zakupy w internecie z tego względu że zawsze kupuję taniej niż stacjonarnie. Przykładowo moje perfumy davidoff adventure w są kilkadziesiąt zł tańsze niż w osiedlowej drogerii. Spora oszczędność

        Komentarz


        • #34
          Bardzo często kupuję przez internet. Na tyle często że zdecydowałem się ubezpieczyć wszystkie transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Kwota symboliczna ale daje poczucie bezpieczeństwa gdyby coś poszło coś nie tak.

          Komentarz


          • #35
            Powiem Ci szczerze, że ja Ci polecam taki biznes W ogóle Twój pomysł jest dość ciekawy, sklep internetowy z używanymi ubraniami może mieć naprawdę duże powodzenia. Zwróć uwagę na to, żeby był to sklep nowoczesna i żeby nie był zbyt trudny w obsłudze. Mi sklep internetowy stworzyła agencja kreatywna, na którą trafiłam poprzez ich stronkę . Jestem z nich super zadowolona, mają świetne podejście do swojej pracy. Strona jest responsywna, dzięki czemu i na telefonach można bez problemu robić zakupy w moim sklepie

            Komentarz


            • #36
              Jak juz otworzysz ten sklep, to nie zapomnij zaistnieć na portalach społecznościowych! Bez nich to w dzisiejszych czasach ani rusz! Poczytaj , na pewno natrafisz tam na wskazówki, jak ruszyć i dlaczego to jest takie ważne.

              Komentarz


              • #37
                Bardzo ciekawy blog, będę tam często zaglądał.

                _______________________________

                Komentarz


                • #38
                  Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tego obszaru. Przynajmniej według mnie...

                  Komentarz


                  • #40
                    moim zdaniem to nie ma szans powodzenia!

                    Komentarz


                    • #41
                      Ja szukam w Polsce tanich rzeczy. Nie jest to problem, żeby coś takiego znaleźć. Dodatkowo za zamawianiem z zagranicy trzeba dłużej poczekać na przesyłkę.

                      Komentarz


                      • #42
                        Moim zdaniem sklep internetowy to dobry pomysł na biznes, więc nie masz się czego bać- otwieraj go! Pamiętaj tylko o to, by zadbać o dobry marketing. U mnie najlepsze efekty daje stosowanie strategii Omnichannel, którą wdrażam dzięki działaniom Słupki sprzedażowe stale rosną, więc jestem naprawdę zadowolona z ich pracy.

                        Komentarz


                        • #43
                          Rynek już jest przesycony tego typu sklepami. Spróbować zawsze można, ale bez porządnego biznesplanu oraz dużego zaplecza finansowego może być ciężko.

                          Komentarz


                          • #44
                            Warto otworzyć sklep z meblami, jak ten -

                            Komentarz


                            • #45
                              Niestety, nie będę w stanie pomóc. Niezbyt jest to moja dziedzina wiedzy...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X