Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawa reklama

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A co sądzicie o ? Moim zdaniem to może być nie dość że ciekawa, to jeszcze skuteczna forma reklamy

    Komentarz


    • #17
      Mnie większość reklam albo nudzi, albo irytuje.

      Komentarz


      • #18
        A co myślicie o udziale w targach reklamowych? Ja zastanawiam się własnie nad taką opcją. Mam już stoisko reklamowe i troszkę gadżetów takich jak kubki, długopisy i smycze reklamowe. Myślę też że hostessy od będą fajnym uzupełnieniem takiego rodzaju reklamy. Wynajmowaliście kiedyś hostessy reklamowe?

        Komentarz


        • #19
          Niektórzy doceniają takie atrakcje.

          __

          Komentarz


          • #20
            Niektórzy tak, ale nie wszyscy.

            Komentarz


            • #21
              Moimi ulubionymi reklamami są zabawne napisy na gadżetach. Ostatnio moi znajomi zakupili do firmy ołówki reklamowe: Wyniosłam im trochę z firmy, ponieważ genialnie się nimi pisze, a znajomi ze studiów byli zachwyceni tym ołówkami

              Komentarz


              • #22
                Wszystko zależy od typu biznesu jaki prowadzisz - wybór rodzajów reklam jest w dzisiejszych czasach ogromny!

                Komentarz


                • #23
                  A ja mam takie pytanie - co uważacie

                  Komentarz


                  • #24
                    Zapoznajcie się z

                    Komentarz


                    • #25
                      Ciekawa reklama? Otóż mnie bardzo podoba się sposób reklamowania strony . Dlaczego? Już tłumaczę. Reklamują się oni w sieci, co w dzisiejszych czasach jest bardzo wpływowe, ponieważ każdy z nas niemalże codziennie korzysta z internetu. Mądre, co?

                      Komentarz


                      • #26
                        Każdy pomysł będzie dobry, jeżeli jest rzeczywiście odpowiednio dopasowany do potrzeb

                        Komentarz


                        • #27
                          Dla mnie taka ciekawa reklama to wszystko co niestandardowe, czyli inne niż billboard, ulotka, reklama w telewizji czy też radio. Zaliczyłbym do tego przede wszystkim smycze reklamowe, możemy tam umieścić wiele danych o naszej firmie, a o to chodzi przecież w reklamie, by je jakoś przemycić. Zamówiłem takie smycze właśnie do swojej firmy ze strony stąd wiem, że to strategia która się sprawdza.

                          Komentarz


                          • #28
                            Ostatnio moja znajoma poleciła mi przeczytanie trochę o grywalizacji i jej wykorzystaniu w kontekście prowadzenia własnej działalności. Jak uważacie ma to jakiś sens i przyszłość?

                            Komentarz


                            • #29
                              Dla mnie ciekawa reklama to kolorowa reklama.

                              Komentarz


                              • #30
                                Moim zdaniem w kwestii ciekawej reklamy na pewno warto zdecydować się na dedykowaną odzież reklamową. Sam niedawno miałem okazję zamawiać tego typu produkty i sprawdziły się one naprawdę świetnie! Moi pracownicy mają spójne stroje co bardzo fajnie wygląda Jeżeli chcielibyście skorzystać z takiej oferty to polecam konkretnie tą firmę: Mają świetniej jakości produkty, a w dodatku czas realizacji zamówień jest krótki.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X