Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkanie od dewelopera?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja zawsze szukam informacji na tego typu temat w Internecie. Zawsze się coś sprawdzonego znajdzie

    Komentarz


    • #17
      Przy okazji tematu mieszkania, może znacie jakąś dobrą firmę sprzątającą, najlepiej z okolic Wrocławia? Mi samemu udało się jak na razie znaleźć tylko tą - - co o niej myślicie? Może znajdzie sie ktoś kto już korzystał z ich usług?

      Komentarz


      • #18
        Myślę, że to może być naprawdę bardzo fajna sprawa !

        Komentarz


        • #19
          Ja uważam, że mieszkania deweloperskie sa bardzo drogie.. jestem w stanie powiedzieć, że nawet za drogie. Lepiej poszukać mieszkań z rynku wtórnego bądź ofert o użyczeniu lokalu, ponieważ takie także się zdarzają. Gdybyście mieli wątpliwości co do takiej umowy, chcielibyście się nieco bliżej z nią zapoznać to widziałam na stronie inewi.pl że jest dokładnie opisana. Znajdziecie ją tutaj

          Komentarz


          • #20
            Jak dla mnie super opcja. Nie ma co wynajmować mieszkań/domów, najlepiej wziąć kredyt i mieć już własne 4 kąty. Ja teraz wprowadzam się do mojego nowego domu, właśnie też deweloperskiego. Z blogiem już szukam fajnych inspiracji na aranżacje. To jest dopiero zabawa ;D

            Komentarz


            • #21
              Ja bym popytał o to specjalistów. To jest najlepsze możliwe rozwiązanie

              Komentarz


              • #22
                Najwięcej ofert mieszkań, można znaleźć na Allegro. Z rynku wtórnego i z rynku pierwotnego. Różne dzielnice, standard, czy metraż. Można znaleźć naprawdę fajne mieszkanie w dobrej cenie. Bez przeglądania dziesiątek stron w sieci.Sami zobaczcie: .

                Komentarz


                • #23
                  Osobiście wybrałbym mieszkanie od dewelopera. Głównie z racji tego, że to mieszkanie czyste, bez przeszłości. Czasami więcej pieniędzy trzeba włożyć w gruntowny remont starego mieszkania niż w wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim. Fakt, że można trafić na mieszkanie używane w dobrym stanie i wtedy wystarczy zmienić tylko kilka rzeczy. Pierwsze, na co zwróciłbym uwagę, to łóżko w sypialni. Czy mogę wymienić materac na VISCOTHERAPY. Odkąd zdecydowałem się na jego zakup, nie wyobrażam sobie spania na czymś innym. Komfort jest nieporównywalny. A co, jak nie sen jest jedną z najbardziej kluczowych spraw?

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja z kolei byłabym właśnie za mieszkaniem z rynku wtórnego i wynajęciem jakiejś dobrej . To nowe budownictwo też nie jest super trwałe moim zdaniem...

                    Komentarz


                    • #25
                      Cześć. Szukam właśnie w tym momencie jakichś ekologicznych i jednocześnie wydajnych metod na ogrzewanie domu... W Internecie sporo dobrego czytałem o gruntowych pompach ciepła... Czy mieliście może z nimi styczność i jesteście w stanie coś na ich temat powiedzieć? Jak się to faktycznie sprawdza w praktyce?





                      Na wyczytałem, że można nawet na to dostać dofinansowanie. Czy ktoś z Was coś o tym słyszał? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością będą one dla mnie pomocne

                      Komentarz


                      • #26
                        Generalnie zakup mieszkania to bardzo dobry ruch. Na ja na pewno nie decydowałabym się na wynajmowanie mieszkania od kogoś. Macie już swoje mieszkanie, które później możecie sprzedać albo wynajmować i zarabiać na nim. Zainteresujcie się też ofertą firmy jest to zarządca z Warszawy, jeżeli inwestujecie w nieruchomości mieszkaniowe. Pomoc takich firm będzie nieodzowna przy załatwianiu wszystkich spraw administracyjnych, zarządczych, księgowych i wielu innych

                        Komentarz


                        • #27
                          Wszystko tak na prawdę zależne jest od finansów jakie posiadasz.

                          ____

                          Komentarz


                          • #28
                            W ostatnim czasie zdołałem w końcu zyskać własne mieszkanie. Z tego też powodu radosnym chwilą, potrzebowałbym je ubezpieczyć. Mam Wątłe doświadczenie w tym aspekcie i dlatego też potrzebowałbym się Was w tej materii doradzić. Zastanawiam się w tym momencie, czy propozycje takie będą pomocne. Co na ten temat sądzicie?

                            Komentarz


                            • #29
                              Jeżeli kogoś stać na zakup mieszkania od dewelopera, to dlaczego nie...

                              Komentarz


                              • #30
                                Warto sobie podliczyć koszty ewentualnego remontu mieszkania z rynku wtórnego i wtedy zadecydować Pomocne są w tym czy innych większych miastach

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X