Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla brata

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61

    Ja polecam jako podstawowe wyposażenie samochodu, zakupic chociaz podstawowy miernik lakieru , polecam firmę . Są wersję kioeszonkowe, które z łatwością zmieścimy w schowku samochodowym i w razie potrzeby szybko możemy go użyć.

    Komentarz


    • #62
      Myślę, że to świetny pomysł na prezent

      Komentarz


      • #63
        A może coś takiego ? Myślicie, że będzie to dobra opcja?

        Komentarz


        • #64
          ktoś może mi doradzić jakiś prezent dla brata na 18?

          Komentarz


          • #65
            Dobrze jest kupić coś bratu co faktycznie jest związane z jego zainteresowaniami. Ale fakt można mu kupić czy to portfel skórzany albo plecak w takim stylu vintage . Tutaj zresztą jest wszytsko świetnie opisane. Ja kupiłam mojemy bratankowi taki plecak i jest bardzo zadowolony. Przede wszystkim jest pojemny.

            Komentarz


            • #66
              Mój brat ostatnio miał urodziny. Ja na te urodziny kupiłem mu . Brat był mega zadowolony z prezentu.

              Komentarz


              • #68
                Ja swojemu bratu ostatnio kupiłem bardzo fajny prezent.Mój brat z tego prezentu był bardzo zadowolony tak naprawdę.
                _______________________________________________

                Komentarz


                • #69
                  Dobre buty są i tak najważniejsze dla piłkarza. Ale to już inwestycja. Jeśli chcesz coś tańszego to ubranie sportowe, fajna torba na treningi czy nawet żel na urazy będzie okej. Możesz też zaszaleć i kupić piłkę z podpisem idola jego idola W końcu to brat a na rodzinie się nie oszczędza

                  Komentarz


                  • #70
                    Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.

                    Komentarz


                    • #71
                      Mój brat dostanie w tym roku karnet na siłownie.

                      __

                      Komentarz


                      • #72
                        Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

                        Komentarz


                        • #73
                          Zamieszczone przez Naiqia48 Zobacz posta
                          Mój brat dostanie w tym roku karnet na siłownie.

                          __

                          Karnet na siłkę tez fajna sprawa!
                          Ja mojemu kupiłam voucher do VR roomu.

                          Komentarz


                          • #74
                            Ja swojemu bratu jako prezent kupiłem lornetkę.Z tego prezentu brat był bardzo zadowolony.Tą lornetkę kupiłem mu w sklepie internetowym .

                            Komentarz


                            • #75
                              Nie wiem jak Twój, ale mój brat jest dosyć wiekowym człowiekiem i ciągle szukam dla niego pomysłu na aktywność fizyczną, którą może wykonywać. Jakiś czas temu kupiłem u taki rotor i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu ćwiczy na nim całkiem regularnie. Jak jest zimno to ciężko u niego z wychodzeniem z domu więc taki rodzaj "sportu" jest jak najbardziej na zimowe popołudnia

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X