Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla brata

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Może coś z elektroniki? Takie prezenty zawsze są potrzebne, praktyczne. Możecie postawić na tablet, komórkę, albo nawet na coś mniejszego jak power bank. Wszystko to znajdziecie na stronie sklepu z elektroniką https://www.sferis.pl również bardzo fajnym pomysłem może być etui na telefon

Komentarz

Internet może być ciekawym i kreatywnym źródłem wiedzy. Możesz spróbować poszukać czegoś poprzez wyszukiwarkę.
      W podróżowaniu fantastyczne jest między innymi to, że człowiek przekonuje się, ilu jest na świecie dobrych, uczynnych ludzi.

Komentarz

w sieci pełno propozycja, ale dla brata warto pooglądac jakieś ładne zegarki https://wkruk.pl/zegarki na pewno się ucieszy z takiego prezenty i co najwazniejsze, bedzie mu bardzo długo słuzył i bedzie to ogromna pamiątka dla niego

Komentarz

Skoro trenuje piłkę nożną, to pewnie bóle mięśni i skurcze czasami go spotykają. Więc może warto by było sprezentować mu taki spray http://biowitalni.pl/sport/434-oleje...ray-100ml.html? Stosowanie miejscowe i szybkie efekty. Dla sportowca to super rzecz.

Komentarz

Moim zdaniem to dobry pomysł dla kogoś kto interesuje się piłką nożną

Komentarz

Skarpety to dobry pomysł, ale moim zdaniem raczej dodatek do prezentu

Komentarz

Ubranie dla brata to bardzo dobry i szlachetny pomysł, jednak w zastępstwie skarpetek myślę, iż powinieneś wybrać krótkie spodnie męskie chociażby z tego względu, że markowe getry i tak pewnie dostanie od klubu, skoro jak twierdzisz tym własnie się zajmuje.

Komentarz

Ja bym szła w stronę zainteresowań brata

Komentarz

Zgadzam się zainteresowania to świetne pole do manewru na prezent. Chyba, że Twój brat lubi zegarki to znajdź mu jakiś fajny model, który sprawdzi się zarówno do koszuli jak i na co dzień.

Komentarz

Etui na smartfona.

Komentarz

Raczej powinniście postawić na coś drobniejszego. Nie musicie kupować drogich rzeczy, no chyba ze zdecydujecie sie na jakąś rodzinną zrzutkę na prezent. Ja zamówiłam na stronce http://malarstwo-rysunek.pl karykaturę dla brata, którą sobie powiesił w biurze, też spoko opcja

Komentarz

Poszukajcie info o tym w Internecie. To najlepsze możliwe rozwiązanie.
                          Ciało domaga się nieodwołalnie braku cierpienia z głodu, pragnienia i zimna.

Komentarz

Znakomicie, dzięki wielkie za porady! Z całą pewnością mi się przydadzą
                            Miarą inteligencji nie jest to, ile człowiek wie, ale ile potrafi się jeszcze nauczyć

Komentarz

Jeżeli Twój brat ma takie zainteresowania, to myślę, że prezent mu się spodoba. Mojemu to na pewno spodobałaby się jako prezent jakaś szlifierka kątowa, wiertarka, piła łańcuchowa albo coś w podobnym stylu. Każdy facet ma jakieś hobby. Lepsze takie jak piłka nożna (aktywnie), majsterkowanie, naprawianie samochodów niż gry komputerowe. To dopiero jest zmora.

Komentarz

Mój brat jest kibicem Barcelony, na ostatnie urodziny dostał ode mnie koszulkę Barcelony

Komentarz

Pracuję...
                                X