Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kredyt internetowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    A może taka byłaby Waszym zdaniem dobrą opcją? Ja myślę, że to jest naprawdę dość dobre i sensowne rozwiązanie

    Komentarz


    • #32
      A co myślicie o chwilówkach? Bo wiele osób bardzo krytykuje tego rodzaju pożyczki, a one wcale nie są takie złe. Wystarczy poczytać - jak każda pożyczka ma swoje plusy i minusy i warto mieć tego świadomość.

      Komentarz


      • #33
        Nigdy nie brałem chwilówki ale słyszałem różne opinie na ich temat. jedno jest pewne że w banku Raiffeisen można dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać ją przez 24 miesiące. Rrso tylko 2,88% Nie wiem czy dostaniecie chwilówkę na tak atrakcyjnych warunkach.

        Komentarz


        • #34
          Chwilówki i kredyty przez internet często są darmowe jeśli tylko spłaci się ją w terminie, dlatego takie rozwiązanie może być naprawdę atrakcyjne. Ja jakiś czas temu korzystałem z oferty na stronie i uważam, że jest naprawdę godna polecenia. Na pewno jest godna polecenia i warta uwagi podczas podejmowania decyzji. Mam nadzieję, że wpis będzie pomocny

          Komentarz


          • #35
            Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.

            Komentarz


            • #36
              Ja całkiem niedawno na stronie: znalazłam porównanie kredytów pozabankowych. Czy ktoś z Was korzysta czasami z porad na tego typu stronach? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na ten temat. Chcę wybrać odpowiedni kredyt i po prostu szukam czegoś, co mi to ułatwi.

              Komentarz


              • #37
                brałam chwilówkę w Kredyt OK i powiem że nie taki diabeł straszny jak niektórzy mówią. i sympatyczna obsługa i sprawnie to idzie i co ważne nie oczekują cudów przed przyznaniem. Serio ja przynajmniej problemów nie miałam a nie mam nie wiem jakich kokosów na umowie. Spłata w ratach, jak się spłaca to serio nie ma co się zastanawiać tylko śmiało brać.

                Komentarz


                • #38
                  Lepszy leasing niż kredyt jeśli chodzi o samochód, więcej pieniędzy zostanie w kieszeni. Polecam AutoPlaza gdzie załatwiają wszystkie formalności za was

                  Komentarz


                  • #39
                    Jeśli chodzi o kredyt internetowy, to ostatnio udało mi się trafić na bardzo ciekawy blog, który zaimponował mi przede wszystkim artykułem o wpływie kryzysu w Turcji. Tutaj macie do niego link . Myślę, że może się przydać i wnieść naprawdę sporo dobrego. Podstawowa wiedza na temat finansów to bardzo ważny element w dzisiejszym świecie, bo pozwala podejmować świadome decyzje w codziennym życiu

                    Komentarz


                    • #40
                      Jeśli chodzi o kredyt to w grę wchodzi tylko . Inne wynalazki typu kredyty w banku przez Internet to w praktyce tylko takie półprodukty - i tak trzeba udać się do banku w celu weryfikacji.

                      Komentarz


                      • #42
                        Czy waszym zdaniem jest jakiś limit wieku na wzięcie kredytu, jakie są założenia? Gdzie szukać takich informacji, czy w każdym banku ten wiek może być inny? Koleżanka z pracy znalazła taki wpis o kredytach to jedyne co mam póki co. Zerknę zaraz na inne linki o pożyczkach, może znajdę tam jeszcze coś potrzebnego.

                        Komentarz


                        • #43
                          Jakoś źle mi się to kojarzy Wszystko co jest szybkie i tanie jest drogie. Najlepiej byłoby się nie pakować w te wszystkie szybkie pożyczki jakie się reklamują bo jednak jest to bardzo wysokie oprocentowanie i tak naprawdę to trudno jest się z tego potem wyplątać. Odsyłam na strone, na której można sobie poczytać o kredytach gotówkowych:


                          Oprocentowanie takich pożyczek jest korzystniejsze, jeśli chodzi o pożyczki w firmach prywatnych to zaciągają je głównie osoby które nie mają możliwości zaciągnięcia kredytu w banku....

                          Komentarz


                          • #44
                            Jeśli zastanawiacie się nad kredytem albo macie problem z jego uzyskaniem to koniecznie zobaczcie na stronę tutaj macie bardzo ciekawy artykuł na temat tego co zrobić jeśli bank odrzuca nasze wnioski o kredyt. Bardzo przydatny blog koniecznie zobaczcie.

                            Komentarz


                            • #45
                              Nie wiem dlaczego mówiąc o kredycie ludzie często utożsamiają go z pożyczką, a przecież kredyty i pożyczki to dwie różne oferty finansowe! Poczytajcie czym różni się jedno o d drugiego i co jest bardziej opłacalne: może to wyjaśni kilka kwestii. Niestety często spotyka się ten błąd.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X