Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Choroba zwyrodnieniowa biodra

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Choroba zwyrodnieniowa biodra

    Hej, czy ktoś z was może miał kiedyś problem z bólem biodra? Ostatnio dokucza mi taki ból i podejrzewam, że jest to choroba zwyrodnieniowa. Mój kumpel wysłał mi taki link . Myślicie, że ta stronka jest rzetelna? Wygląda na całkiem profesjonalną. Dajcie znać co o tym sądzicie.

  • #2
    Ja bym się wybrała na . Mam jedno sprawdzone miejsce, gdzie na pewno Ci pomogą. To centrum chirurgii specjalistycznej Ortopedika.

    Komentarz


    • #3
      Faktycznie, ciezka sprawa.. no trzeba isc do lekarza,z orbic rozeznanie; potem pewnie jakas rehabilitacja.

      Komentarz


      • #4
        Dobra będzie rehabilitacja . Ja chodze do Kriosonik. Mają świetnych rehabilitantów ,którzy potrafią idealnie dobrać ćwiczenia i zabiegi. warto tam popytrać.

        Komentarz


        • #5
          Taka choroba naprawdę jest bardzo zła.Nikomu takiej choroby po prostu nie życzę.
          __________________________________________
          twoje-okna.com

          Komentarz


          • #7
            Myśleliście już o tym, aby wykonać USG? Myślę, że to będzie kluczowa decyzja w dalszym leczeniu. Dowiecie się co jest nie tak, jakie kroki podjąć. Koniecznie sprawdźcie oferte kliniki - oferują szeroki zakres usług, w tym właśnie badania USG.

            Komentarz


            • #8
              Ja też bym w takim przypadku poszedł na USG i tak zrobiłem jakiś czas temu. Moim zdaniem to jedyny słuszny kierunek - jest dolegliwość, to trzeba ustalić przyczynę, ale tego nie zrobi się od razu. W Warszawie w Multimedzie udało się to załatwić w ciągu kilku dni. Wszystko bez żadnych komplikacji, szybko profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Wizyta na godzinę, wszystko zrobione jak trzeba. Następnie opis i zalecenia. To dobry pomysł, w sumie jedyny, jaki jest słuszny i tak radzę do tego podejść.

              Komentarz

              Pracuję...
              X