Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Urządzamy kuchnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Kamienny blat w kuchni to dość niespotykana rzecz

    Komentarz


    • #47
      Też właśnie skończyłam urządzanie mojej nowej kuchni Ostatnim sprzętem który zamówiłam była zmywarka Bosch. Nie wyobrażam sobie codziennego zmywania, dlatego zmywarka to dla mnie zbawienie! Zamówiłam ją na i jestem bardzo zadowolona Przyszła już na następny dzien i działa perfekcyjnie.
      Ostatnio edytowany przez ptyś; 30.10.2018, 17:49.

      Komentarz


      • #48
        Witam Was miło

        Komentarz


        • #49
          Najlepiej moim zdaniem zrobić to z pomocą specjalisty

          Komentarz


          • #50
            W Sieci z całą pewnością znajdą się porady w tym zakresie. Nie powinno być z tym większych trudności.

            Komentarz


            • #51
              Kuchnia musi byc przede wszystkim funkcjonalna. Podstawa to zgranie wszystkich elementow, ktore sa jej warunkowym wyposazeniem - w calosc. Nam jak robili projekt kuchni w salonach agata to wlasnie od razu "z klucza" wyznaczali miejsce w kuchni pod konkretna czesc AGD tak zeby wszystko mialo swoje z gory okreslone miejsce

              Komentarz


              • #52
                Moim zdaniem urządzenie kuchni to nie jest żaden problem. Każdy urządza swoją kuchnie tak jak ma na to ochotę.Takie jest moje zdanie.

                __________________________________________________ _______________________________________
                Ostatnio edytowany przez karolek443; 12.11.2018, 08:15.

                Komentarz


                • #53
                  Warto podpytać w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem jest to najlepsze możliwe rozwiązanie.

                  Komentarz


                  • #54
                    Kuchnia powinna być przede wszystkim praktyczna co przejawia się nie tylko przez meble i urządzenia kuchenne, ale i dodatki czy akcesoria jak te w postaci patelni do smażenia: , co pozwoli na jak najlepsze gotowanie ulubionych dań.

                    Komentarz


                    • #55
                      Może warto popytać znajomych w tej materii? Na pewno będą w stanie pomóc.

                      Komentarz


                      • #56
                        Według mnie jeśli chodzi o tą część mieszkania to bardzo fajnie pasują firanki do kuchni. Sam ze swoją żoną zdecydowałem się jakiś czas temu na zamówienie ze strony i szczerze mogę powiedzieć, że pod względem jakości są to jedne z najlepszych firanek jakie mieliśmy, a co do wyglądu to już zależy od gustów, lecz jestem pewny, że każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie

                        Komentarz


                        • #57
                          Świetnie się składa, że poruszacie ten temat bo właśnie poszukiwałam czegoś podobnego, więc chętnie zerknę na Wasze propozycje.

                          Komentarz


                          • #58
                            A jakie garnki i inne akcesoria kuchenne polecacie? Ja się w chwili obecnej zastanawiam nad tym i tym Co na ten temat sądzicie?

                            Komentarz


                            • #59
                              Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym zakresie. Na pewno mi się przydadzą

                              Komentarz


                              • #60
                                W niektórych kuchniach można zastosować dywany na podłodze. Mi taka opcja bardzo się spodobała. Na stronce znajdziecie bardzo duży wybór dywanów, w tym także i te dedykowane do kuchni. Sa one dużo bardziej wytrzymałe i nie brudzą sie tak łatwo.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X