Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Urządzamy kuchnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    W kuchni najważniejsza jest kuchenka! W końcu to na niej przyrządzamy potrawy. Ja do swojej kuchni wybrałam płytę gazową, którą kupiłam na . Była w bardzo dobrej cenie a to naprawdę porządny sprzęt! Ma zapalarkę w pokrętle i jest bardzo prosta w obsłudze

    Komentarz


    • #62
      Mój ostatni remont kuchni kosztował 15 tysięcy zł i dużo czasu. Jestem bardzo zadowolona, wszystko jest utrzymane w prowansalskim. Jasno, przestronnie i funkcjonalnie. Ale przyznam, że musiałam wziąć małą pożyczkę. Nie spodziewałam się, aż takich kosztów. Co tam, w końcu najważniejsze miejsce w domu. Wasze pomysły też mi się podobają

      Komentarz


      • #63
        Ja zapłaciłem za remont prawie dwa razy tyle :/

        Komentarz


        • #65
          Przy urządzaniu kuchni, na pewno zastanawiałabym się nad sprzętem do niej, między innymi nad doborem garnków i innych akcesoriów, które są niezbędne. Pomocne mogą być takie artykuły poradnikowe, jak ten o doborze garnków: , ale z pewnością można też znaleźć wiele innych. Właściwie w sieci jest już wszystko, a planując zakupy bywa to bardzo pomocne i przydatne.

          Komentarz


          • #66
            Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Nie będę w stanie pomóc.

            Komentarz


            • #67
              Funkcjonalność to tutaj podstawa. ale oczywiście liczy sie także jej wygląd i komfort domowników.

              Komentarz


              • #68
                Od dłuższego czasu planuje remont kuchnii i szukam ciekawych ofert na internecie. Moja siostra poleciła mi strone , poniewaz uważa iż mają oni najlepsza oferte asortymentu kuchennego. Sprawdziłem ich strone i zdecydowanie zgadzam się z nią, poniewaz mają bardzo dobre ceny. Polecam i pozdrawiam.

                Komentarz


                • #69
                  Zamiast drzwi, pomyśl może o firankach ze strony
                  Wydaje mi się, iż jest to dość oryginalny i modny pomysł na urządzenie kuchni

                  Komentarz


                  • #70
                    Kiedy urządzaliśmy kuchnię, myśleliśmy czy zdecydować się na ekspres do kawy, czy może na kawiarkę. Po wielu godzinach przeglądania stron internetowych zdecydowaliśmy się na kawiarkę. Przekonały nas oferty i tak zaczęła się nasza przygoda z próbowaniem nowych smaków przeróżnych parzonych kaw.

                    Komentarz


                    • #71
                      Bardzo dobrze wiem że urządzenie kuchni zawsze jest bardzo trudne.Jakby to było łatwe to inaczej bym napisał tutaj.

                      __________________________________________________ _

                      Komentarz


                      • #72
                        ja koncze szlifowac kuchnie wykonczenia postanowlam wykonac malo znana metoda ktora sa firmy szeridan tematycznie dobrane do miejsca przeznaczenia. cudo mowie wam podobne ozdoby mam w salonie ino w formie szablonow malarskich

                        Komentarz


                        • #73
                          Ja mam blat drewniany i też niczego mu nie brakuje

                          Komentarz


                          • #74
                            Ja każdemu z was polecam bardzo ciekawy artykuł na stronie internetowej . Na tej stronie internetowej jest cała prawda w stu procentach.

                            Komentarz


                            • #75
                              IKEA, Castorama, takich sklepów jest masa.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X