Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Urządzamy kuchnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    W internecie większość rzeczy niezbędnych podczas budowy, remontu i aranżacji jest znacznie tańsza. Przykładowo kupić tam możecie niedrogo , o których przeczytacie w tym tekście. Planując zmianę wystroju każdego wnętrza trzeba się liczyć z tym, że takie sprzęty będą potrzebne.

    Komentarz


    • #17
      Faktycznie jeśli samodzielnie robimy remont warto zwrócić uwagę na narzędzia do niego przeznaczone.

      Komentarz


      • #18
        U mnie już kuchnia stoi w pełnej okazałości Wyszla na prawde bardzo ladnie, teraz musze jeszcze jadalnie urzadzic tak zeby duzo nie odbiegała od kuchni Mam już bardzo fajne zestawy do jadalni wybrane ze stronki czekam jeszcze na potwierdzenie żony i można zamawiać
        Ostatnio edytowany przez jackwelss39; 21.08.2017, 11:35.

        Komentarz


        • #19
          Ja już na szczęście wszystko w domu urządziła, lecz nie było to wcale latwe. Teraz zostało mi kupić tylko pare sprzętów agd, bo stare to już ledwo zipią Na celowniku mam już super ekspres do kawy ze sklepu tam znalazłam w sumie chyba go w najlepszej cenie

          Komentarz


          • #20
            Ja teraz właśnie myslę nad tym, aby delikatnie zmienić wystrój kuchni. Marzy mi się wysa na środku. Na szczęscie mam tyle miejsca, że mogę zrobić sobie taką wolnostojącą wsypę na środku.

            Komentarz


            • #21
              Mi się wydaje, że takich informacji zawsze warto poszukać w Internecie. Przynajmniej w moim przypadku zawsze się to sprawdza

              Komentarz


              • #22
                Ja mam tylko opiekacz do kanapek. Myślę też o tosterze.

                Komentarz


                • #23
                  Ja ostatnio robiłam generalny remont kuchni, trochę mnie to kosztowało, ale teraz kuchnia wygląda genialnie. Jednak musiałam postawić na małe dywaniki do kuchni, z blogiem wybrałam odpowiednie do tego pomieszczenia. Podłoga wyglądała strasznie surowo no i jest mega chłodna, no jak to płytki

                  Komentarz


                  • #24
                    Dywan do kuchni? Jakoś tego nie widzę...

                    Komentarz


                    • #25
                      Duże znaczenie ma też to, w czym potem będziemy gotować. W zależności od kuchenki, którą wybraliśmy do naszej kuchni może okazać się, że będzie w stanie współpracować jedynie z garnkami indukcyjnymi. Te akurat nie są już drogie i ich jakość jest wysoka, jak np. w tym przypadku: .

                      Komentarz


                      • #26
                        Też niedawno urządzaliśmy kuchnię, a dokładniej to zrobiliśmy remont i wszystko pozmienialiśmy. Brakuje nam jeszcze tylko nowej lodówki Myślę o którejś z tych, bo mam zaufanie do tej marki. Wy jakie macie lodówki? coś polecacie szczególnie?

                        Komentarz


                        • #28
                          Właśnie zastanawiałem się nad podobną kwestią. Dzięki za ofertę i propozycje.

                          Komentarz


                          • #29
                            Dokładnie zgadzam się.

                            _________________________

                            Komentarz


                            • #30
                              Dzięki za propozycje stron internetowych.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X