Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aranżacja wnętrz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Ja co jakiś czas zmieniam wygląd swojego mieszkania. Uważam, że to pomaga utrzymać równowagę w stylistyce mieszkania Ostatnio zdecydowałem się na "mały ruch" a "dużym efektem". Mianowicie kupiłem sobie nowe firanki! Zamówiłem trzy różne firanki na . Wykonane z bardzo dobrego materiału i w bardzo przystępnej cenie, do tego pięknie wygląda. Muszę przyznać, że są same tego zalety

    Komentarz


    • #62
      Tego typu sprawami zawsze powinni zajmować się profesjonaliści, gdyż jak łatwo się domyślić, wymaga to wyczucia stylu i elegancji. Nie każdemu może podobać się , lecz gdy już się spodoba, to robi prawdziwą furorę!

      Komentarz


      • #63
        Aranzacja wymaga przemyślenia wszystkich zakupów. Dlatego warto szukać podpowiedzi na przykład z magazynów tematycznych.

        Komentarz


        • #64
          Jeżeli mówimy o aranżacji pokoju dzieci, to ciekawą alternatywą jest łóżko piętrowe, zwłaszcza jeżeli mamy dwoje dzieci w jednym pokoju, dzięki takiej opcji można zaoszczędzić sporo wolnej przestrzeni. Moim dzieciom coś takiego się podoba z drugiej strony chyba każdy w dzieciństwie chciał mieć łóżko piętrowe, przynajmniej ja.

          Komentarz


          • #65
            Myślicie, że to się opłaca...?

            Komentarz


            • #66
              A co z waszymi ogrodami? Bo w sumie ja trochę zaspała, majówka trwa w najlepsze a ja mam stare meble ogrodowe... Ale już czytam na o tym jakie najlepiej wybrać, tak żeby troszkę ze mną przetrwały

              Komentarz


              • #67
                Warto komuś to zlecić...

                Komentarz


                • #68
                  A ile to mniej więcej kosztuje... ?

                  Komentarz


                  • #69
                    Najlepiej i tak zorganizować to pod okiem specjalistów

                    Komentarz


                    • #70
                      Fajne ozdoby do domu można też zrobić własnoręcznie. Mamy w ten sposób gwarancję, że będą one niepowtarzalne i oryginale. Ja od jakiegoś czasu bawię się w decoupage: i można w ten sposób zrobić naprawdę ładne rzeczy.

                      Komentarz


                      • #71
                        Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przyda mi się to.

                        Komentarz


                        • #72
                          Fajnie mieć kogoś kto obiektywnie spojrzy na nasze wnętrze

                          Komentarz


                          • #73
                            Aranżacja wnętrz to sama przyjemność. Nie ma w ogóle sensu wynajmować architekta czy też projektanta wnętrz. Jeżeli chodzi o sam projekt domu to jak najbardziej. Ja to już mam pewną wizję. Na pewno będzie nowoczesne wnętrze a w nim moje ukochane Również chicałabym sporo roślin u siebie postawić.

                            Komentarz


                            • #74
                              Też mi się wydaje, że lepiej zostawić ten temat specjalistom

                              Komentarz


                              • #75
                                Ja jestem osobą, która dość sporą wagę przywiązuje właśnie do wystroju i nawet w łazience staram się by wszystko wyglądało bardzo dobrze. Ostatnio zamówiłem przez stronę bardzo ładną matę podłogową. Mam nadzieję, że będzie dobrej jakości oraz że będzie prezentować się dokładnie tak jak na zdjęciach

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X