Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aranżacja wnętrz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Też sama wszystko aranżowałam. I myślę, że całkiem dobrze mi to wyszło.

    Komentarz


    • #32
      Nie cierpię urządzać wnętrz. Właśnie dlatego wynajęłam
      Ten deweloper ma w swojej ofercie zarówno luksusowe mieszkania jak i tani wynajem. I dobrze mi się tam mieszka.

      Komentarz


      • #33
        zrobić po swojemu zawsze jest najlepiej, bo wtedy takie pomieszczenie ma duszę, a nie wygląda jak z katalogu

        Komentarz


        • #34
          Co myślicie o modnych ostatnio fototapetach? Albo o takich dużych zdjęciach na ścianę do salonu na przykład z albo gór czy czegoś takiego? Ja obstawiałabym duży format zdjęcia architektury w formie wypukłego obrazu.

          Komentarz


          • #35
            zestaw

            Ja ostatnio remontowałam sypialnię i poszłam na łatwiznę - kupiłam kompletny zestaw mebli do sypialni a ściany i tkaniny zmieniłam na białe Zobaczcie jakie mają jeszcze meble do sypialni:

            Komentarz


            • #36
              Ja uwielbiam pastelowe kolory we wnętrzach, do tego akwarele na ścianach i ...czuję, że to mój klimat.

              Komentarz


              • #37
                A odpowiada Ci styl prowansalski? Bo myślę, że mógłby Ci się spodobać.

                Komentarz


                • #38
                  A jeśli będziecie szukali płytek to polecam .

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja w castoramie znalazłam płytki. Nawet nie spodziewałam się, że tam coś znajdę.

                    Komentarz


                    • #40
                      Warto poszukać mebli, albo nawet całych gotowych zestawów w sieci. Ja na stronie firmy meblosklep znalazłam super inspiracje na umeblowanie pokoju dziecięcego. Świetną i ergonomiczną opcją jest łóżko piętrowe z antresolą zaoszczędzicie dzięki temu sporo miejsca w pokoju. Jeżeli nic wam się z ich oferty nie spodoba, konsultanci może znajdą coś innego dla was

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja bym poszukał na ten temat porad w Internecie. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie

                        Komentarz


                        • #42
                          Jeśli chodzi o meble to ja akurat nie zdecydowałabym się na zakup online. Ja zawsze przed zakupem muszę zobaczyć na własne oczy,
                          dotknąć i w ogóle Dlatego wzięłam . Market mam blisko domu, więc raz dwa zakup poszedł

                          Komentarz


                          • #43
                            Zauważyłam, że ostatnio modne jest umieszczanie zdjęć w dużym formacie na ścianach albo fototapety. Myślicie, że gdzieś w salonie albo w hallu sprawdziłaby się taka duża w jakimś ciekawym ujęciu. Zdecydowanie czarno-biała. Może naszego dziecka albo całej naszej trójki.

                            Komentarz


                            • #44
                              A co myślicie o meblach systemowych w salonie? Ja teraz stoje przed sporym wyzawaniem, czyli umeblowaniem swojego salonu. Jak na razie mam na oku samą półeczkę, komodę RTV ale coraz bardziej przymierzam się do nowoczesnych mebli systemowych, dostępnych także w tym sklepie. Cenowo bardzo fajnie się one prezentują i w odróżnieniu od wielu sklepów meblowych ich propozycje są dostępne od ręki

                              Komentarz


                              • #45
                                Ja to za bardzo nie mam głowy do projektowania wnętrz. Jedyne co mi wychodzi to jak już wszystkie meble stoją i mam dokupić tylko jakieś pasujące dodatki. Dlatego też mąż powierzył mi zakup dywanu. Jednak nie mogę sie zdecydować, mam parę propozycji wybranych w sklepie jednak parę kolorów nie daje mi spokoju

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X