Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aranżacja wnętrz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Uwielbiam aranżować pomieszczenia, zawsze staram się by to było praktyczne i trafione w moje gusta. Oczywiscie zależy mi również na tym, by wszystko ze sobą współgrało i było estetyczne. Teraz modne jest drewno , ktoś moze je zastosował w własnych pomieszczeniach.
    Ostatnio edytowany przez Selma; 09.06.2017, 09:57.

    Komentarz


    • #17
      Stronka rzeczywiście wygląda naprawdę fajnie - sam chyba skorzystam.

      Komentarz


      • #18
        A aranżacje wykonujecie sami czy komuś to zlecacie? Ja sama zazwyczaj zajmuję się takimi rzeczami. Teraz jestem na etapie kupowania narzędzi typu . Muszę jeszcze kupić nowe wkrętaki.

        Komentarz


        • #19
          U nas to wszystko zostało zaprojektowane przez siostre mojego męża. My uieliamy styl industrialny i tam gdzie się dało zrobiliśmy sobie , natomiast zeby w pokojach było przyjemniej to położyliśmy panele w ciemnym kolorze.

          Komentarz


          • #20
            A co sądzicie o kominku w domu? Czy kominek pasuje do każdego wnętrza? Właśnie poważnie zastanawiam się nad kominkiem w salonie, nawet znalazłam sklep , gdzie mają bardzo duży wybór najróżniejszych kominków i pieców - co o tym sądzicie?

            Komentarz


            • #21
              Super, dzięki wielkie za wszystkie porady Z całą pewnością mi się przydadzą

              Komentarz


              • #22
                Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam...

                Komentarz


                • #23
                  Warto postawić na designerskie lampy, sprawdź tutaj:

                  Komentarz


                  • #24
                    Dobre są programy, które pozwalają na aranżacje wnętrza w sieci.

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja ze swojej strony polecam najpierw na skupienie się na podstawach, a dopiero potem branie się za urządzanie wnętrz. Warto pomyśleć o ociepleniu mieszkania i to jeszcze zanim się wprowadzimy. Zaoszczędzi nam to wielu kłopotów

                      Komentarz


                      • #26
                        Najlepiej samemu zaaranżować swoje wnętrze Ja tak robiłam i jestem zadowolona. Jest dużo różnych rzeczy , żeby mieszkanie wyglądało na przytulne i stylowe. Jedną z nich mogą być obrazy na płótnie . Co o nich myślisz ? Bo mi się bardzo podobają

                        Komentarz


                        • #27
                          Warto także czasem pomyśleć o samodzielnej aranżacji wnętrz.

                          Komentarz


                          • #28
                            Słuchajcie macie jakieś pomysły jak odgrodzić pewną przestrzeń w pomieszczeniu, ale bez stawiania ściany działowej? Tak sie zastanawiam czy parawany pokojowe z castoramy by się sprawdziły . Są estetycznie wykonane i można je w razie czego z łatwością przenieść. Co o tym myślicie?

                            Komentarz


                            • #29
                              Nie wszyscy wiedzą, że podczas aranżacji wnętrz na przykład podwieszania sufitu wykorzystuje się zamocowania lekkie, o których więcej: , warto nabyć taką wiedzę, bo nie wiadomo do jakich prac wykończeniowych jeszcze się przyda.

                              Komentarz


                              • #30
                                Nic nie sprawia takiej satysfakcji jak wykonanie czegoś własnoręcznie. Bardzo ważne jest żeby korzystać z profesjonalnych narzędzi. W ogóle przy pracy z drewnem nic nie zastąpi dobrej piły taśmowej. Firmom polecam zapoznać się ze stroną - mają niezłą ofertę
                                Ostatnio edytowany przez Marebito; 03.10.2017, 03:01.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X