Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sport

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ciężko mi coś doradzić w tym temacie. Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy.

    Komentarz


    • #32
      Sam myślę założyć kilka stron sportowych o każdej konkurencji zespołowej. Na początek zamówiłem kilka stroń z , a potem zobaczymy jak mi to wyjdzie.Jestem naładowany pozytywną energią że mi się uda.

      Komentarz


      • #33
        Bardzo lubię trenować na siłowni Świetny sposób na relaks!

        _________________

        Komentarz


        • #34
          hej,
          jak sport to i odpowiednia dieta, tutaj znajdziecie przeróżne diety dla sportowców dla mnie jest wystarczająca i bardzo smaczna

          Komentarz


          • #35
            Skoro o sporcie mowa, to może podpowiecie mi, gdzie dostanę ładne i dobrej jakości ? Chodzi oczywiście o damskie legginsy. Żona powiedziała, że chciałaby dostać taki prezent na urodziny. Wzięła się ostatnio ostro za treningi, dlatego chcę ją jakoś docenić. Podeślecie jakieś stronki?

            Komentarz


            • #36
              Jeśli chodzi o sport, to ja lubię tylko kajakarstwo To połączenie relaksu z dużą ilością adrenaliny. No i przede wszystkim jest to bardzo aktywne spędzanie czasu Ostatnio zamówiłam sobie w sklepie kajakarskim sporo gadżetów, dzięki którym pływanie kajakiem jest jeszcze przyjemniejsze! W internecie jest mnóstwo fajnych akcesoriów, które bardzo ciężko dostać stacjonarnie.

              Komentarz


              • #37
                witam
                jak dużo ćwiczycie to przyda wam się dobra depilacja laserowa, polecić mogę laser vecturs skuteczne i trwałe usuwanie owłosienia

                Komentarz


                • #38
                  Z takich odżywek trzeba przede wszystkim umieć korzystać, więc zanim zaczniesz lepiej poradź się specjalisty.

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja osobiście raczej sportem się nie zajmuje no chyba że można wziąć tutaj pod uwagę Freak MMA, które ostatnio jest absolutnie w centrum moich zainteresowań. Z polecenia znajomego na stronie: udało mi się znaleźć sporą ilość newsów z tej branży. Koniecznie dajcie znać co uważacie na ten temat.

                    Komentarz


                    • #40
                      Ze sportów to najbardziej lubię piłkę nożną.

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja nie polecam odżywek, warto poczytać o ich wpływie na organizm.

                        Komentarz


                        • #42
                          Osobiście całkiem niedawno rozpoczęłam swoją przygodę ze sportem. Na stronie: znalazłam ciekawy wpis dotyczący tego co to takiego mindfulness. Wcześniej nie miałam do czynienia z takimi ćwiczeniami, a powiem Wam że to naprawdę fajna sprawa. Lubię czytać w internecie na takie tematy, bo można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

                          Komentarz


                          • #43
                            Sport to zdrowie, ale tylko mądrze dopasowany to fizycznych możliwości

                            Komentarz


                            • #44
                              no taki sport to super sprawa

                              Komentarz


                              • #45
                                ja na przykład nie przepadam za uprawianiem sportu

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X