Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dzieci a ubranka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzieci a ubranka

    Dzieci strasznie szybko rosną i często trzeba kupować im niestety nowe ubranka, szczególnie do 12 roku życia. Co zatem zrobić aby zaoszczędzić ale podążać za modą? Zajrzyjcie na sklep

  • #2
    wybór odpowiednich jest ważny. Na co zwrócic uwagę? na jakośc, wykonanie i rodzaj bawełny.

    Komentarz


    • #3
      Na pewno warto poszukać jakiś promocji, takie ubranka kupuje się często i warto przy tym nie wydawać zbyt dużo kasy.

      Komentarz


      • #4
        Dobre maja nasi rodzimi producenci. ja jestem zwolenniczką takich wlasnie.

        Komentarz


        • #5
          Ja dzieciom znajomych też kupuję ubranka przez Internet. Niedługo moja siostra będzie rodzić chłopca i już szukam co mu kupić na pierwsze odwiedziny. Spodobał mi się taki kombinezon . Takie paseczki pasują do chłopca, w ogóle styl marynarski dzieciom pasuje.

          Komentarz


          • #6
            Poczytajcie sobie ten artykuł , to dowiecie się, skąd brać ubranka dla dzieci i co można zrobić z tymi używanymi.

            Komentarz


            • #7
              Ja wyszukuję promocję, dużą część ubranek dostałam po dzieciach znajomych. Warto rozsądnie podchodzić do tego tematu.

              _____

              Komentarz


              • #8
                Mam to szczęście, że w rodzinie są dzieci w podobnym wieku i wymieniamy się ubrankami.

                ____

                Komentarz


                • #9
                  my mamy ubranka po dzieciach kuzynki

                  Komentarz


                  • #10
                    warto kupowac uzywane, dzieci szybko wyrstaja wiec nie są zniszczone

                    Komentarz


                    • #11
                      Mało kogo stać na kupowanie tylko nowych ubranek.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ogólnie w Internecie, można znaleźć dużo fajnych rzeczy dla dzieci. Ja np. ostatnio przeglądałam pieluszki bambusowe na . Muszę przyznać,że takie pieluszki bambusowe to fajna sprawa. Mają działanie antybakteryjne i antyalergiczne więc sprawdzą się nawet u dzieci, które mają bardzo wrażliwą skórę. Są mięciutkie, delikatne i wcale nie drogie. Warto zaopatrzyć się w taką pieluszkę bambusową - na pewno się przyda.

                        Komentarz


                        • #13
                          Przy drugim dziecku jest już prościej bo większość ubranek mamy.
                          _______

                          Komentarz


                          • #14
                            Ubranka to zawsze dość spory problem. Twoja propozycja będzie pomocna tutaj.


                            _________

                            Komentarz


                            • #15
                              Masakra jak dzieci szybko rosną Jak jeszcze mają do roczku i później też parę lat więcej to co chwile praktycznie trzeba kupować nowe ciuchy. Ja już to tak rozwiązałam, że dostaje w prezencie nie zabawki ale ciuchy najczęściej. Zabawke i tak zawsze ktoś kupi, to przynajmniej dziecko bardziej się ucieszy, bo wiadomo, że nadmiar zabawek nie cieszy na pewno aż tak bardzo. Myślę, że jeśli chodzi o akcesoria i zabawki dla dzieci to powinna was zainteresować sklepu Nodik. Kupicie też tam akcesoria dla mam takie jak np. laktatory. Ja pierwsze co zrobiłam to kupiłam elektroniczną nianie
                              Ostatnio edytowany przez Mermagda0; 23.08.2018, 10:04.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X