Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla kolegi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla kolegi

    Witajcie, mój kolega obchodzi niedługo 45 urodziny i jego żona wpadła na pomysł, aby wszyscy jego znajomi złożyli się i kupili mu zegarek za 1200 zł, o którym marzył. Uważam, że to lekka przesada takie narzucanie z góry prezentu. Co o tym sądzicie?

  • #2
    Absolutnie zgadzam się z Tobą Katarzynko, 1200 zł za prezent urodzinowy to bardzo dużo. Tyle mogłabym wydać jedynie na prezent dla męża, o ile wiedziałabym, że o takim zegarku marzy. Dużo rozsądniejszą cenowo opcją jest podarowanie perfum, a również jest to elegancki prezent. Perfumerie internetowe często robią różnego rodzaju promocje, ostatnio udało mi się kupić perfumy Hugo Bossa w bardzo dobrej cenie w sklepie [/U][/FONT][/COLOR][/URL]

    Komentarz


    • #3
      Skoro żona uważa, że koledze przyda się nowy zegarek, to może warto jej posłuchać i sprawić mu właśnie taki prezent

      ______________

      Komentarz


      • #4
        Akurat tak się składa, że mój kolega właśnie się ożenił i ponieważ niedługo wbijam do niego na kawę, chce kupić im coś do nowego mieszkania. Widziałam na stronie ładne kubki na ślub. Niektóre z nich mają w ogóle fajne spersonalizowane treści. Może na takie coś się zdecyduję.

        Komentarz


        • #5
          Może i cena jest duża, ale pomysł na prezent bardzo ciekawy i praktyczny
          Ostatnio edytowany przez slawrado; 31.07.2019, 21:50.

          Komentarz


          • #7
            Bardzo dobry pomysł.

            __

            Komentarz


            • #8
              Czy ja wiem, czy taki dobry... Z jednej strony super sprawa, no ale pomyślmy... Po co mu coś takiego?
              -------------------------------------------------------------------------------

              Komentarz


              • #9
                Ja dla kolegi chcę kupić coś lepszego, więc organizuję zrzutkę wśród znajomych

                Komentarz


                • #10
                  Warto się złożyć na jakiś wspólnie.

                  __

                  Komentarz


                  • #11
                    Na taką okoliczność świetnym rozwiązaniem jest . Kiedyś kupiłam tam tort dla mojego taty i nie dość, że był bardzo smaczny to jeszcze wyglądał obłędnie

                    Komentarz


                    • #12
                      Koledze najlepiej dać flaszkę.

                      Komentarz


                      • #13
                        Myślę, że dobrym prezentem na urodziny będzie zakup alkomatu. Jeśli nie wiesz jaki alkomat chciałbym kupić to bardzo polecam tą stronkę . Pomoże Ci ona w zakupie tak, żebyś był zadowolony z swoich wydanych pieniędzy. Jest tam dużo rzetelnych informacji, więc na pewno w jakimś stopniu Ci to pomoże.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X