Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bezpieczeństwo firmy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bezpieczeństwo firmy

    Bezpieczeństwo firmy jest moim zdaniem najważniejsze. Dlatego nie warto oszczędzań i kupować jakichś budżetowym antywirusów. Według mnie dobrym rozwiązaniem może być . Mają atrakcyjne ceny jak za takie oprogramowanie. Poczytajcie sobie więcej na ten temat. Bo według mnie naprawdę warto w to zainwestować.

  • #2
    Bezpieczeństwo firmy jest bardzo ważne, sam szukam jakiegoś dobrego systemu.

    Komentarz


    • #4
      To bardzo ważny priorytet.

      _

      Komentarz


      • #5
        Zgadzam się z moim przedmówcą, że jest to bardzo ważny priorytet. Ogólnie rzecz biorąc, to bezpieczeństwo było, jest i będzie ważne
        ------------------------------------------

        Komentarz


        • #6
          Prowadząc swój biznes zdecydowałem się na wirtualne biuro z .org. Pozwala to nie tylko wiele oszczędzić, ale rezygnujemy tym samym z wielu formalności

          Komentarz


          • #7
            Ja po prostu co mogę to deleguję innym firmą szczególnie sprawy na których się nie znam. jest to wygodne i bezpieczne - unikam swoich błędów. Też wam polecam takie podejście. na przykład firma robi outsourcing usług księgowych a dla mnie księgowość to czarna magia.

            Komentarz


            • #8
              Firmowe dane trzeba zabeczpieczać, zgadzam się z wyborem lepszych zabezpieczeń

              Komentarz


              • #9
                Zgadzam się, trzeba zabezpieczać takie rzeczy

                Komentarz


                • #10
                  Też uważam, że bezpieczeństwo firmy jest bardzo ważne, Nie chciałabym żeby ktoś nieporządny miał dostęp do danych firmy.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X