Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Firma

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ten wątek na pewno jest bardzo ciekawy.Bardzo dużo informacji z niego się dowiedziałem.

    __________________________________________________ _____

    Komentarz


    • #17
      Chodzi ci o franczyzę?

      Komentarz


      • #18
        Dzięki za przydatne informacje.

        Komentarz


        • #19
          A czy wiecie jak zagraniczne firmy funkcjonują w Polsce? Tutaj możecie przeczytać, jakie mają one możliwości działania na polskim rynku.

          Komentarz


          • #20
            Nigdy wcześniej nie miałam okazji słyszeć o tej firmie, ani ich usługach, ale wygląda to naprawdę ciekawie.

            Komentarz


            • #21
              A jak firma, to i dobry system. możecie poczytać o systemach informatycznych dopasowanych na wymiar do waszych firm. Myślę, że to nie tylko przydatne, ale też bardzo ciekawe. Nowe technologie opanowują biznes

              Komentarz


              • #22
                Bardzo ciekawą ofertę ma ta firma, o której wspominasz. Warto zajrzeć na to co proponują.

                Komentarz


                • #23
                  Dla większych firm, na przykład produkcyjnych czy handlowych interesująca może być oferta firmy: która zajmuje się budowaniem hal stalowych, dopasowanych do potrzeb różnych branż.

                  Komentarz


                  • #24
                    W temacie firm można sporo napisać, ale ja chciałbym przedstawić bardzo ciekawe udogodnienie, które ostatnio zostało zastosowane w firmie, w której jestem zatrudniony. Została zakupiona tablica na markery na której codziennie na porannym spotkaniu piszemy nasze cele na ten dzień pracy.

                    Komentarz


                    • #25
                      Osoby prowadzące małe lub średnie przedsiębiorstwa, które nie zatrudniają na stałe informatyków/programistów, mogą śmiało zainwestować w usługę taką jak . Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie.

                      Komentarz


                      • #26
                        U nas brakuje takich rozwiązań, teraz planujemy coś zmienić. W tym miesiącu wprowadzamy zmiany odnośnie prawa telekomunikacyjnego a potem zobaczymy. Trochę rywalizujemy z firmą znajomych, oni się zmieniają my tez, ale widzę to jako plus. Podnoszenie standardu zarządzania, coś ciągle tak mało obecnego w firmach, z którymi współpracujemy.

                        Komentarz


                        • #27
                          Podnoszenie standardów zwiększa rozwój i dochody, więc warto działać w tym kierunku. Ja w każdym bądź razie zaczynam ze swoją firmą i nie ukrywam, że polskie realia związane z podatkami są dla mnie przytłaczające. Szukam szkoleń związanych z podatkami. Co możecie mi powiedzieć o ? Czy ktoś korzystał z tych szkoleń? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

                          Komentarz


                          • #28
                            ciekawie wygląda ich oferta, myślę, że skorzystam z tego

                            Komentarz


                            • #30
                              A jak w Waszej firmie wygląda sytuacja z reklamą? Myślę, że trzeba poruszyć ten ważny temat, bo chyba każdy z nas wie co jest dźwignią handlu. Oczywiście raczej chciałbym się skupić na tych reklamach w internecie, bo te klasyczny (papierowe, w telewizji) już raczej nie mają już takiej mocy sprawczej. Sam jakiś czas temu zdecydowałem się zarejestrować na stronie . Myślę, że jakoś to pomoże mi się rozwinąć lokalnie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X