Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Monitoring

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Monitoring

    Witam, prowadzę sklep z drogą elektroniką i poza alarmem nie mam żadnego sprzętu monitorującego. Co sądzicie o ofercie na ? Może warto zainwestować?


  • #2
    My również myślimy o jakimś dobrym monitoringu do naszego biura.

    Komentarz


    • #4
      Zamieszczone przez Basiaa Zobacz posta
      My również myślimy o jakimś dobrym monitoringu do naszego biura.
      My długo rozważaliśmy założenie monitoringu. Nie byłam do końca przekonana czy będzie nam potrzebny. Jednak na naszej ulicy młodzież sobie zrobiła malowanie graffiti. Dwie firmy obok zostały dosłownie zamalowane. Duży koszt usuwania farby. Oczywiście policja bezradna, bo nikt nic nie widział. Odkąd założyliśmy monitoring zewnętrzny problem się skończył. Kamery kupowaliśmy w sklepie Fonex. Mają na prawdę dobre jakościowo kamery i tylko w takie opłaca się zainwestować. Wyraźny obraz powinien być nagrywany zarówno w dzień i w nocy.

      Komentarz


      • #5
        W zeszłym tygodniu miałem włamanie do mojego gabinetu i rozglądam się za monitoringiem od tego czasu. Na szczęście nic poważnego nie skradziono i chyba trafiłem na tego mniej sprytnego włamywacza, ale nie chcę, żeby następny raz był dla kogoś udany. Co możecie powiedzieć o tej firmie jeśli chodzi o monitoring
        https://im-puls.pl/
        ktoś z was korzystał z ich usług? Jeśli tak to proszę o jakieś opinie na ich temat. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
        Ostatnio edytowany przez cyrus.botsford; 29.09.2019, 13:50.

        Komentarz


        • #6
          Myślę,że to dobra oferta.
          __

          Komentarz

          Pracuję...
          X