Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fajna rzecz do firmy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Jeżeli prowadzicie firmę, już taką większą to na pewno nie raz przydadzą sie wam usługi takich firm jak Verbo to biuro tłumaczeń więc możecie udać się do nich z każdym dokumentem i tekstem do przetlumaczenia. W biurach tłumaczeń nie ma raczej znaczenia co to będzie i w jakim języku. Powinni sobie dać radę ze z wszystkim

    Komentarz


    • #47
      Warto poszukać informacji na ten temat w Internecie. Bez trudu powinno się coś znaleźć.

      Komentarz


      • #48
        Też uważam że sprawdzone biuro tłumaczeń może przydać się w firmach. My bardzo często korzystamy z pomocy biura i mega sobie chwalimy tą wspólpracę. Przy wielu klientach z zagranicy warto mieć stałą współracę z takimi firmami. Zastanówcie się też nad taką opcją, a przede wszystkim nad otwarciem na nowe rynki

        Komentarz


        • #49
          Tak naprawdę to każda firma potrzebuję wszystkiego według mnie.

          __________________________________________________ ________

          Komentarz


          • #50
            No chyba nie za bardzo.

            Komentarz


            • #51
              Według mnie firma nie może wręcz istnieć bez odpowiedniej reklamy. Myśleliście już jak ugryźć tą kwestię? Może zaintresuje was bardzo ciekawa reklama jaką jest ? Ja dużo czytam o SEO i na pewno spróbuje coś sama w tym kierunku podziałać, a jak nie to wynajme firmę od takich działań

              Komentarz


              • #52
                W każdej firmie trzeba szukać usprawnień i oszczędności tam gdzie tylko się to da załatwić. Możecie też zainteresować się wyposażeniem dla firm, głównie dla sklepów od Met-Szyk to firma produkcyjna której oferta to głownie wyroby z drutu i stali. Możecie liczyć tam także na indywidualne projekty pod specjalne zamówienie

                Komentarz


                • #53
                  Na początku to nie o fajne rzeczy do firmy trzeba zadbać tylko o te niezbędne. Jeżeli prowadzicie gastronomie to podstawowe wyposażenie i produkty spożywcze dostarczy wam firma Wyposazają między innymi takie firmy jak restaruacje, lodziarnie, piekarnie itp.

                  Komentarz


                  • #54
                    Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik.
                    ---

                    Komentarz


                    • #55
                      Jak widać firma bez wielu rzeczy nie może się obejść Jeżeli macie magazyn to na pewno bedzie to program magazynowy. Oprócz tego niezbędną rzeczą będą meble magazynowe, wózki, wygrodzenia, czy też bramy przemysłowe. Tego typu rzeczy możecie dostać w firmie Kompleksowo wyposażają magazyny

                      Komentarz


                      • #56
                        Ciekawym rozwiązaniem będzie zakup fotela do masażu


                        ________________
                        bardzo dobrze wyjaśnione, więcej informacji zobaczysz pod adresem

                        Komentarz


                        • #57
                          Skoro już mówimy o wszystkich rozwiązaniach do firmy, to jestem ciekawa, czy ktoś z was korzystał ze zmian kapitałowych w firmie? Mam na myśli fuzje firm. Doczytałam się na stronie , że może to mieć strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy i decydować o wykorzystaniu jej pełnego potencjału. A jak wiadomo, jest to cel, na którym zależy kazdemu.

                          Komentarz


                          • #58
                            Porządne sprzęty biurowe to już coś.

                            Komentarz


                            • #59
                              Okazjonalny wynajem biur? Słyszaliście o czymś takim? Na stronie znajdziecie firmę która zajmuje się wynajmowaniem powierzchni pod działalnosc firm bez wiązania się długimi okresami najmu. Na miejscu znajdziecie bezpłatny dostęp do wi-fi, punkt ksero, recepcje

                              Komentarz


                              • #60
                                Wiecie co usprawnia działanie firmy? , serio. Od czasu, gdy mamy własnego radce prawnego wszystko idzie zdecydowanie szybciej, nie musimy się zastanawiać czy możemy zrobić to a tamto, po prostu konsultujemy się z naszym radcą i decyzje podejmowane są znacznie szybciej

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X