Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fajna rzecz do firmy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fajna rzecz do firmy

    Cześć. Z braku ciekawszych zajęć szukałem jakiś niekonwencjonalnych rzeczy do firmy, które mogą pomóc w zwiększeniu efektywności pracy. Natrafiłem na tego typu dźwigi samochodowe: , które bez problemu mogły by przewozić towary w biurze i nie tylko. Pomyślałem o różnych dziennych koncepcjach ich wykorzystania: począwszy od zrobienia w takim dźwigu imprezy po transport osób, które by były na tyle zmęczone, że musiałby skorzystać z takiego dźwigu. A jakie wam przychodzą pomysły do głowy?

  • #2
    hmm ciekawe ale szczerze mówiąc jakoś nie widzę tego w swojej firmie. Bardziej by mi się przydały nowe i może ogólnie nowe meble ale w jakiś atrakcyjnych cenach

    Komentarz


    • #3
      W biurze nie powinno zabraknąć odpowiednich mebli, moim zdaniem takie szafy na kartoteki jak mają w ofercie tutaj powinny być w każdym biurze. W końcu tego typu dokumenty powinny być przechowywane we właściwy sposób.

      Komentarz


      • #4
        Całkiem ciekawa jest ta opcja

        Komentarz


        • #5
          Firmy przechodzą teraz od papierowego ewidencjonowania i rozliczania do elektronicznych rozwiązań. Nowoczesna technologia znacznie ułatwia prowadzenie biznesu i zarządzanie pracownikami. Na przykład karta ewidencji czasu pracy może być wypełniana poprzez aplikację mobilną. Piszą o tym w tym artykule: . Moim zdaniem to bardzo praktyczne rozwiązanie dla firmy.

          Komentarz


          • #6
            Każda firma potrzebuje na pewno odpowiedniego wyposażenia. Musicie zakupić odpowiedni sprzęt i na pewno meble biurowe, gabinetowe itp. Jeżeli będziecie potrzebowali takich mebli to zajrzyjcie na stronkę Firma ma całkiem sporą ofertę i co fajniejsze pomagają również przy projektowaniu i aranżacji pomieszczeń firmowych

            Komentarz


            • #7
              W wielu firmach, szczególnie w sklepach internetowych może przydać się namiar na firmę zajmującą się importowaniem towarów z Chin. Ja sama skorzystałam na opcji od gdzie możecie łatwo znaleźć najtańszych kurierów z Chin. Bardzo łatwo porównacie stawki, opłacicie zamówienie i zamówicie kuriera na te przesyłki które was interesują. Zapoznajcie się z działaniem tego serwisu brokerskiego

              Komentarz


              • #8
                Musze wypróbować ich usługi.

                ________________________________

                Komentarz


                • #9
                  U nas w firmie najprzydatniejsza okazała się sprawdzona Drukujemy naprawdę wiele rzeczy, przede wszystkim są to materiały reklamowe, na przykład ulotki. O wiele bardziej opłaca nam się korzystać z usług tej drukarni internetowej, no bo co tu ukrywać- ceny są dużo bardziej atrakcyjne. Zamówione materiały zawsze otrzymujemy bardzo szybko, co niesamowicie ułatwia nam pracę!

                  Komentarz


                  • #10
                    Myślę, że dla firmy koniecznością w dzisiejszych czasach jest również stworzenie i prowadzenie dobrej strony internetowej. Dlatego mam do Was pytanie odnośnie firmy, która zajmuje się tworzeniem stron. Czy kojarzycie firmę Special Space Sp. z o.o. z Kruszyna Krajeńskiego 86-005, ul Kwiatowa 5 tutaj również ich stronka ? Bardzo chętnie posłucham jakiś sprawdzonych opinii na ich temat, z góry dziękuję za pomoc !
                    Ostatnio edytowany przez jostine; 05.03.2018, 18:18.

                    Komentarz


                    • #11
                      Niestety niezbyt się znam na tym. Dzięki za wszystkie propozycje, może się to przydać.

                      Komentarz


                      • #13
                        Super, dzięki wielkie za porady
                        ---

                        Komentarz


                        • #14
                          Według mnie, to warto się doradzić znajomych w tym temacie. Oni zawsze będą w stanie pomóc...

                          Komentarz


                          • #15
                            Faktycznie, bardzo fajna.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X