Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tabletki na odchudzanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie tabletki na odchudzanie

    Polecacie coś z tego zakresu? Czy jest dobrą i konkurencyjną ofertą? Trochę czytałem na necie i podobno jest całkiem dobrze, jeżeli chodzi o cenę. Potwierdzicie te opinie, jeżeli macie jakieś pojęcie?

  • #2
    Koniecznie zobaczy . Ja z tego korzystałem i efekt był niesamowity. Zrzuciłem sporo kilogramów w ciągu jednego miesiąca. Sam się przekonaj.

    Komentarz


    • #3
      Nie jestem zwolenniczką takich tabletek. Nie lepiej skorzystać z pomocy dietetyka?

      Komentarz


      • #4
        Nie wybrałabym żadnych, jak dla mnie nie to najlepsze rozwiązanie, lepiej postawić na zdrowy tryb życia

        Komentarz


        • #5
          Myślę, że same tabletki nikogo nie odchudzą.

          Komentarz


          • #6
            Co prawda to prawda. Żona osobiście zastanawia się nad zabiegiem kriolipolizy , chociaż ja zastanawiam się, czy nie jest to trochę pójście na skróty.

            Komentarz


            • #7
              Tabletki zawierają często skrobię, jako substancję pomocniczą, więc równie dobrze można łykać je z makaronem i bułeczkami pszennymi - nie pogryzą się. Jak chcesz na prawdę schudnąć, to zacznij po prostu ćwiczyć, jedz co chcesz, ale połowę czy 3/4 tego co do tej pory. Efekty przyjdą same.

              Komentarz


              • #8
                Fajne porady

                Komentarz


                • #9
                  Za tabletkami wspierajacymi raczej nie bede... troche sie ich już w zyciu nałykałam i wiem ze to tylko placebo. Efektow na dłuższa mete to nie ma sie co spodziewac. Jak sie samemu nie weźmie czlowiek w garść to nici z odchudzania. Mozna zreszta skorzystac z pomocy specjalistow. W beauty skin dzialaja komplsowo w ramach treningow EMS. Chodzi o to, zeby polaczyc ze soba treningi na rozne partie miesni, dostosowac do tego diete i ja sukcesywnie wdrazac jako sposob na zycie

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X