Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W co inwestować ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Ostatni post dosyć dawno, więc podbijam temat. W warto teraz inwestować?

    Komentarz


    • #77
      Chyba w złoto. Z tego, co się orientuję, ono stale zyskuje na wartości.

      Komentarz


      • #78
        Dzięki wielkie za interesujące i sprawdzone informacje. Na pewno mi się przydadzą.

        Komentarz


        • #79
          Hm... teraz można mikrosumy wkładać w nieruchomości (tworząc taki zespół inwestycyjny), w technologię, w wiatraki, albo w jakieś cenne przedmioty, może repliki, coś jak tu . A najlepiej to lokować pieniądze we wszystko po trochu, wtedy są ładnie zabezpieczone No i nie można zapominać o inwestycji w siebie!

          Komentarz


          • #80
            Inwestycje są trochę jak hazard.

            Komentarz


            • #81
              Zawsze warto zainwestować w nieruchomości, to się opłaca.

              Komentarz


              • #82
                Zależy na czym się znasz - w to najlepiej inwestować.

                Komentarz


                • #83
                  Moim zdaniem bardzo dobrą opcją do inwestowania są nieruchomości, w związku z tym chciałem Was zaprosić na konferencję FAIN, której program możecie znaleźć na stronie . Według mnie apartamenty inwestycyjne to dobry pomysł, a ta konferencja pozwoli przybliżyć sobie tą tematykę oraz zdobyć cenną wiedzę w tym zakresie. Mówię to z perspektywy osoby, która uczestniczyła w zeszłej edycji i wie jak to wszystko wygląda. Dodatkowo będzie można poznać specjalistów od rynku nieruchomości

                  Komentarz


                  • #84
                    Ano pewnie, można o czymś takim pomyśleć.

                    Komentarz


                    • #85
                      A może bitcoiny? Zastanawiam się na przykład, czy taki będzie dobrym wyborem. Co o tym sądzicie?

                      Komentarz


                      • #86
                        Ja inwestuję tylko i wyłącznie w kryptowaluty

                        Komentarz


                        • #87
                          to dobry pomysł. Ostatnio się kilka inwestycji pojawiło warto sobie wejść na stronę wikana square, bo to mieszkania, których ceny w czasie z pewnością wzrosną.

                          Komentarz


                          • #88
                            Pomysłów na inwestycje jest sporo, choć trzeba pamiętać, że aby coś zyskać trzeba najpierw samemu wyłożyć sporo pieniędzy. W ten sposób wiele osób inwestuje między innymi w mieszkania i późniejszy ich wynajem. Nie każdy się też na tym zna, ale dobrze jest się przy tym zastanowić czy nie warto byłoby zaangażować firmy zajmującej się administrowaniem nieruchomości: , co też mogłoby znacząco ułatwić sprawę i upewnić nas, że nasza inwestycja ma się dobrze.

                            Komentarz


                            • #89
                              Widzę tutaj całą masę opcji, ale skoro główny wątek dotyczy nieruchomości to również chętnie się wypowiem. Jakiś czas temu z polecenia mojego kuzyna natrafiłam na stronę: - znalazłam tam informację na temat rozwiązania jakim jest wirtualny spacer google. Zdecydowałam, że spróbuję wykorzystać ją przy sprzedaży lokali jakimi dysponuję. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę! Ludzie nie lubią obecnie kupować "w ciemno" chcą wcześniej wszystko sprawdzić, zobaczyć, a to rozwiązanie właśnie na to pozwala. Koniecznie sobie sprawdźcie

                              Komentarz


                              • #90
                                Mój przyjaciel ostatnio zastanawia się nad kupnem maszyn do swojej firmy budowlanej. To będzie jego największa inwestycja w historii posiadania swojej firmy.Z tego co mi mówił na razie ma trzy firmy do wyboru i najbliżej mu jest do usługi chodź decyzji jeszcze nie podjął.
                                Ostatnio edytowany przez sylwester3321; 19.03.2019, 13:51.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X