Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W co inwestować ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Może warto zainwestować w swoja firmę? Myśleliście już może o tym? Ja mam na oku teraz otworzenie własnej restauracji. Na stronie już znalazłam odpowiednie wyposażenie do tego typu firm. Oczywiście warto też znaleźć lokal w bardzo dobrej lokalizacji

    Komentarz


    • #62
      Teraz zyjemy w takich czasach by moc sie rozwijac trzeba inwestowac przedewszystkim we wlasny rozwoj. Przy prowadzeniu wlasnej dzialalnosci trzeba tez brac pod uwage rozwoj kadry pracowniczej i ciagle rozwijanie ich umiejetnosci. Mam znajomego ktory stanal przed lada problemem poniewaz chce wejsc na rynek zagraniczny jednak powstaje tutaj bariera jezykowa. Szukal przez dlugi czas rozwiania gdzie najlepiej podszkolic swoja kadre aby biegle poslugiwala sie jezykiem angielskim. W koncu zdecydowal sie na szkolenia dla firm z tego zakresu organizowane przez Wyższą Szkołe Bankową - Co ciekawe udalo mu sie takze zdobyc dotacje na ten cel prosto z UE. Sama uczelnia bardzo dobrze wypada w wiekszosci rankingow krajowych co mnie wcale nie dziwi bo z tego co mi opowiadal to prezentuja wysoki poziom - takze sobie zasluzyli na nia ciezka praca nad renoma.
      Ostatnio edytowany przez czlowiekorkiestra; 04.10.2018, 17:25.

      Komentarz


      • #63
        Jeżeli macie własnie swoje firmy to sprawa jest prosta. Warto inwestować w rozwiązania dla biznesu, które rozwiną waszą firmę. Ja teraz zastanawiam się nad tym Chce postawić na sprawdzone usługi IT dla firm, ponieważ moja firma z roku na rok coraz bardziej się rozwija.

        Komentarz


        • #64
          W mieszkania zawsze warto inwestować, w szczególności takie jak te

          Komentarz


          • #65
            a może w jakieś akcje?

            Komentarz


            • #66
              Ciężko mi coś w tym temacie doradzić. Niezbyt się na tym znam.

              Komentarz


              • #67
                czesc

                Komentarz


                • #68
                  Opłaca się chyba inwestować w złoto, bo to stabilna inwestycja.

                  Komentarz


                  • #69
                    witam,
                    nasza firma produkcyjna ostatnio zainwestowała w nowoczesne ciągniki rolnicze z polecam każdemu, to naprawdę niezawodne i doskonale wyglądajcie maszyny. Duży udźwig, ustawność i dobra efektywność w różnych warunkach pogodowych

                    Komentarz


                    • #71
                      Napisze dla odmiany w co nie inwestować : lokaty strukturyzowane, fundusze inwestycyjne, polisy inwestycyjne ale generalnie to jest tak, że czym wyższy możliwy zysk tym wyższe ryzyko wyższej straty.

                      Komentarz


                      • #72
                        Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

                        Komentarz


                        • #73
                          Ja uważam, że najlepiej jest inwestować w swoją firmę albo w nieruchomości.
                          Ale zakładając, że chcesz dalej uzyskiwać zysk to dobrze byłoby założyć coś swojego co będzie przynosiło duży dochód.
                          Mając pieniądze będzie Ci prościej niż jakbyś zaczynał od zera.

                          Komentarz


                          • #74
                            Inwestowanie jest ciężkim tematem, zwłaszcza gdy nie mamy pomysłu w co zainwestować. Wtedy warto zwrócić się do kogoś kto ma o tym pojęcie, przyjaciół, znajomych albo najlepiej do jakiejś firmy zajmującej się inwestycjami. Ja korzystałem z pomocy Blueoak. Maja szeroki wachlarz usług, od doradztwa inwestycyjnego do

                            Komentarz


                            • #75
                              Jeżeli masz działkę w atrakcyjnym miejscu, to warto zastanowić się np nad myjnią bezdotykową, w dzisiejszych czasach to pewna inwestycja. Mnie interesuje ich myjnia modułowa Myjnia opłaci się nawet gdy weźmiemy ją na kredyt, bo wiadomo nie każdy ma tyle gotówki. A sam biznes jest bardzo przyjemny, bo praktycznie sam się prowadzi.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X